v ,

10 charakterov, ktoré zodvihli Thorovo kladivo

Thorovo Kladivo
Thorovo Kladivo
REKLAMA
REKLAMA

Kedže často píšeme o komiksových filmoch, samotné komiksy nám niesu vôbec cudzie. Preto sa dnes pozrieme na 10 postáv, ktoré dokázali zodvihnúť Thorovo kladivo. To dokáže zodvihnúť len ten, kto je “worthy”, v preklade hodný zodvihnúť ho. A ten kto je hodný, dostane Thorovu moc a môže ísť rovno vládnuť na Asgard. Predsa si určite pamätáte scénu z filmu Avengers: Age of Ultron, presnejšie tú slávnu after party. Tam Captain America nadvihol Mjolnir, a Thorovi pekne vyschlo v krku. Aby toho nebolo málo, v rovnakom filme jeho kladivo zodvihol Vision. Je to teda naozaj také ľahké? Odpoveď sa dozviete v tomto videu.

REKLAMA
REKLAMA

Ako môžete vidieť, vo filmoch sa Thorovo kladivo podarilo zodvihnúť len jednej v postave. V komiksoch je to však inak, a vo videu sme videli 10 postáv, ktoré to dokázali, teda sú “worthy”. Pre lenivcov sem vypíšem 10 charakterov, ktoré boli vo videu spomenuté. Pokiaľ však chcete vedieť za akých okolností, pozrite si vyššie priložené video.

Vision zodvihol Mjolnir

Kto zodvihol Thorovo Kladivo?

  1. Hulk a Red Hulk
  2. Magneto
  3. Black Widow
  4. Storm
  5. Vision
  6. Deadpool
  7. Superman
  8. Jane Foster
  9. Loki
  10. Captain America

Samozrejme, je viac postáv, ktoré dokázali zodvihnúť Mjolnir, no vo videu sa nenachádzajú. Napríklad taký Beta Ray Bill, Wonder Woman, Rogue a dokonca aj sám Stan Lee! Vyzerá to tak, že to nieje až také ťažké, ako vidíme vo filmoch. Žeby trebalo len správnu techniku úchopu?

Foto: Marvel Movies – Wikia

REKLAMA
REKLAMA

Čo si o článku myslíte?

Napísal Adam Martiš

Ujo si zo mňa robí srandu a podpichuje ma, pretože stále chodím do kina a pozerám filmy - Že prečo radšej nehrávam futbal. Nuž, filmy a seriály sú pre mňa tak ako záľubou, tak aj oddychom.

Roky v redakcií

Pridaj komentár