10 krásnych herečiek, ktoré vo filmoch či seriáloch ukázali takmer všetko!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Ako sme už párkrát spomínali, sex vo filme predáva. Samozrejme v ňom ide prevažne o herečky, pretože pre divákov je to väčšinou jediná príležitosť na to, aby videli ich krásne telá v „akcii.“ Dnes sa pozrieme na herečky, ktoré posunuli úroveň erotických scén na vyššiu úroveň a tým potešili svojich nadšených fanúšikov!

10. Kate Winslet

Hviezda filmu Titanic vždy priťahovala režisérov a producentov po celom svete a to hlavne vďaka tomu, že sa nehanbí ukázať to čo má pod šatami. Najviac nám to dokázala pri filme Malé deti, kde sa jej partnerom stal Patrick Wilson (V zajatí démonov).

Zdroj: eonline.com

9. Eva Green

Pri tejto herečke sú erotické scénky daným pravidlom. Prečo ? Pretože sa takmer v každom svojom filme ukáže kompletne nahá. Ako napríklad v Sin City 2 či 300: Vzostup ríše. Vďaka Evičke sú erotické scény vo filmoch oveľa pestrejšie.

Zdroj: themovieclubbers.files.wordpress.com

8. Rooney Mara

Rooney preslávil svetoznámy režisér David Fincher, ktorý ju najprv obsadil do minirole vo filme Sociálna sieť (Zuckerbergova ex). Jej herectvo sa mu zapáčilo natoľko, že jej o rok neskôr venoval hlavnú ženskú rolu vo filme Muži, ktorí nenávidia ženy. V tomto snímku si Rooney zahrala postavu hackerky Lisbeth, ktorá sa rada vyzlieka pred Danielom Craigom. To, že sa Rooney naozaj nehanbí ukázať v Evinom rúchu dokázala pri filme Carol, kde si zahrala po boku Cate Blanchett rolu lesbičky.

Zdroj: repubblica.it

7. Sharon Stone

To čo sme písali pri Eve Green, tu platí dvojnásobne. Sharon sa vlastne vďaka tomuto faktu preslávila. Svoj herecký talent predviedla hlavne vo filme Základný inštinkt, kde si to užívala s Michaelom Douglasom. Popri tom ešte stihla rozťahovať nôžky pred policajtmi. Šikovné dievča, že?

Zdroj: .hindustantimes.com

6. Lena Headey

Lena, známa skôr ako Cersei zo seriálu Game of Thrones, patrí medzi herečky, ktoré ukázali úplne všetko! V priebehu seriálu sme ju videli v rôznych polohách so svojim bratom, avšak nikdy nie úplne nahú. Avšak prišla epizóda, v ktorej sa jej postava musela prejsť nahá po meste, pred zrakmi všetkých ľudí. Pre herečku to muselo byť veľmi náročné, avšak zvládla to na jednotku!

Zdroj: gameofthrones.wikia.com

5. Thandie Newton

Fanúšikovia Westworldu určite vedia o kom je reč. Thandie stvárnila prostitútku/robota v tomto populárnom seriáli. Ako všetci vieme tam sa nahote medze nekladú a tak nám aj Thandie v jednej scénke ukázala čo skrýva pod šatami.

Zdroj: vainityfair.com

4. Monica Belluci

Monica je herečka, ktorá patrí medzi vôbec najkrajšie ženy na svete. Vďaka tomu Monica nakrúca hlavne kontroverzné filmy plné erotických scén, kde sa nám takmer vždy naskytne pohľad na jej nádherné telo. Kariéra talianskej herečky takto pokračuje už roky a aj napriek svojmu veku vyzerá stále úžasne.

Zdroj: bt.com

 3. Emilia Clarke

Emilia sa preslávila vďaka seriálu Game of Thrones, v ktorom stvárňuje postavu Daenerys Targaryen. Matku drákov, ktorá je známa tým, že sa jej nepáčia jej odvážne scénky. Emilia sa už totiž viackrát ukázala úplne bez šiat, čo herečke samozrejme vadí. Snáď sa po skončení seriálu herečka presunie k projektom, kde sa nebude musieť tak často vyzliekať.

Zdroj: boingboing.net

 

2. Carice van Houten

Máme tu ďalšiu herečku zo seriálu Game of Thrones. Tej však odvážne scénky až tak nevadia. Keby áno, určite by nehrala postavu The Red Woman. Krutú čarodejnicu, ktorá je tiež hrozne sexi. Svoje telo často využíva k tomu, aby dostala to čo chce a väčšinou sa jej to aj podarí.

Zdroj: winteriscoming.net

1. Margot Robbie

Margot debutovala vo filme Vlk z Wall Street. Práve v tomto filme sa ukázala úplne nahá a následne si to „rozdala“ s Leonardom DiCapriom. Práve táto rola jej vyslúžila karieru v Hollywoode a rolu Harley Quinn, ktorú si zahrala v ďalšom megahite Jednotka Samovrahov. Snáď sa ešte dočkáme filmu, v ktorom Margot naplno ukáže svoj „herecký poenciál.“

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -