OsobnostiVýber šéfredaktora

Toto je 10 najlepšie zarábajúcich celebrít za rok 2019 podľa Forbes!

Každoročne zabehnutou tradíciou magazínu Forbes je zverejnenie rebríčku najlepšie zarábajúcich celebrít za daný rok. 2019 samozrejme nie je výnimkou a tak sme sa dočkali tohtoročného rebríčku, ktorý sa prevažne skladá zo športovcov, muzikantov a módnych ikon.

10 najlepšie zarábajúcich celebrít za rok 2019

Na tróne zárobkov sa tento rok nachádza speváčka a skladateľka Taylor Swift, ktorá si zarobila neuveriteľných 185 miliónov amerických dolárov. Prvé miesto preberá po minuloročnom lídrovi, boxerovi Floydovi Mayweatherovi, ktorý si vtedy zarobil enormných $285 miliónov. V rebríčku sa nachádza aj jej dobrý kamarát Ed Sheeran, ktorý sa so $110 miliónmi dostal do prvej pätice. S rovnakých zárobkom sa spevák minulý rok umiestnil na deviatom mieste.

Kanye West a Lil Pump

Zdroj: nme.com

Hneď pod Taylor Swift sa nachádza módna ikona Kylie Jenner, ktorá sa umiestnila na druhom mieste so $170 miliónmi. Minulý rok si uchmatla tretie miesto, kedy zarobila $166.5 miliónov. Tohtoročné tretie miesto patrí raperovi a módnej ikone – Kanye West. Ten okrem hudby zarába aj na vlastnej značke, čo mu tento rok prinieslo nádherných $150 miliónov. Ide preň o veľký pokrok, keďže sa posledné 4 roky na zozname neukázal vôbec

Do desiatky najlepších sa dostali aj tri futbalové hviezdy. Lionel Messi so $127 miliónmi, Cristiano Ronaldo so $109 miliónmi a Neymar Jr. so $105 miliónmi. Zo sveta športu sa na poslednom mieste umiestnil aj boxer Canelo Alvarez, ktorý zarobil $94 miliónov.

Prekvapivo sa na zozname nachádza aj televízna hviezda Dr. Phil, ktorý sa tento rok obohatil o $95 miliónov. Stále teda ide o najlepšie zarábajúceho hostiteľa televíznych programov. Minuloročný zoznam najlepšie platených televíznych hviezd nájdete na tomto odkaze.

Dr. Phil

Zdroj: youtube.com

Pozrite si teda zoznam desiatich najlepšie zarábajúcich celebrít roka 2019, ktoré si dokopy zarobili 6,3 miliárd amerických dolárov za posledných 12 mesiacov.

1. Taylor Swift — $185 miliónov
2. Kylie Jenner — $170 miliónov
3. Kanye West — $150 miliónov
4. Lionel Messi — $127 miliónov
5. Ed Sheeran — $110 miliónov
6. Cristiano Ronaldo — $109 miliónov
7. Neymar — $105 miliónov
8. The Eagles — $100 miliónov
9. Dr. Phil — $95 miliónov
10. Canelo Alvarez — $94 miliónov

Ste z tohtoročného rebríčku prekvapení? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: hypebeast.com

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  FilmyVýber šéfredaktora

  Chystá Disney novú Planétu opíc? Režisér šokoval fanúšikov týmto prehlásením

  Osobnosti

  "Nemal som slov..." Aký má tvorca Thanosa názor na film Avengers: Endgame?

  Osobnosti

  FOTO: 19 známych hercov kedysi a dnes. Ktorá premena váš šokovala najviac?

  Osobnosti

  Autor hry Death Stranding Hideo Kojima chce natočiť celovečený film

  Pridaj komentár