Toto je 10 najlepšie zarábajúcich celebrít za rok 2019 podľa Forbes!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Každoročne zabehnutou tradíciou magazínu Forbes je zverejnenie rebríčku najlepšie zarábajúcich celebrít za daný rok. 2019 samozrejme nie je výnimkou a tak sme sa dočkali tohtoročného rebríčku, ktorý sa prevažne skladá zo športovcov, muzikantov a módnych ikon.

10 najlepšie zarábajúcich celebrít za rok 2019

Na tróne zárobkov sa tento rok nachádza speváčka a skladateľka Taylor Swift, ktorá si zarobila neuveriteľných 185 miliónov amerických dolárov. Prvé miesto preberá po minuloročnom lídrovi, boxerovi Floydovi Mayweatherovi, ktorý si vtedy zarobil enormných $285 miliónov. V rebríčku sa nachádza aj jej dobrý kamarát Ed Sheeran, ktorý sa so $110 miliónmi dostal do prvej pätice. S rovnakých zárobkom sa spevák minulý rok umiestnil na deviatom mieste.

Kanye West a Lil Pump
Zdroj: nme.com

Hneď pod Taylor Swift sa nachádza módna ikona Kylie Jenner, ktorá sa umiestnila na druhom mieste so $170 miliónmi. Minulý rok si uchmatla tretie miesto, kedy zarobila $166.5 miliónov. Tohtoročné tretie miesto patrí raperovi a módnej ikone – Kanye West. Ten okrem hudby zarába aj na vlastnej značke, čo mu tento rok prinieslo nádherných $150 miliónov. Ide preň o veľký pokrok, keďže sa posledné 4 roky na zozname neukázal vôbec

Do desiatky najlepších sa dostali aj tri futbalové hviezdy. Lionel Messi so $127 miliónmi, Cristiano Ronaldo so $109 miliónmi a Neymar Jr. so $105 miliónmi. Zo sveta športu sa na poslednom mieste umiestnil aj boxer Canelo Alvarez, ktorý zarobil $94 miliónov.

Prekvapivo sa na zozname nachádza aj televízna hviezda Dr. Phil, ktorý sa tento rok obohatil o $95 miliónov. Stále teda ide o najlepšie zarábajúceho hostiteľa televíznych programov. Minuloročný zoznam najlepšie platených televíznych hviezd nájdete na tomto odkaze.

Dr. Phil
Zdroj: youtube.com

Pozrite si teda zoznam desiatich najlepšie zarábajúcich celebrít roka 2019, ktoré si dokopy zarobili 6,3 miliárd amerických dolárov za posledných 12 mesiacov.

1. Taylor Swift — $185 miliónov
2. Kylie Jenner — $170 miliónov
3. Kanye West — $150 miliónov
4. Lionel Messi — $127 miliónov
5. Ed Sheeran — $110 miliónov
6. Cristiano Ronaldo — $109 miliónov
7. Neymar — $105 miliónov
8. The Eagles — $100 miliónov
9. Dr. Phil — $95 miliónov
10. Canelo Alvarez — $94 miliónov

Ste z tohtoročného rebríčku prekvapení? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: hypebeast.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -