10 najodvážnejších erotických scén, ktoré sme videli v tých najznámejších seriáloch

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Aj v seriáloch sa nájde pár erotických a hlavne odvážnych scén, ktoré by sme vám teraz chceli predstaviť. Len pre vás sme vybrali najsexi a najodvážnejšie scénky z tých najznámejších seriálov!

10. Jessica Jones (2015)

Seriál Jessica Jones vytvoril Netflix v spolupráci s Marvelom. Teda ide o komiksový seriál, kde sa okrem Jessicy objavil aj ďalší superhrdina Luke Cage a ten si Jessicu riadne „podal.“

Zdroj: wordpress.com

Scénku nájdeš tu!

9. House of Cards / Domček z kariet (2013)

Uznávaný seriál pozná zrejme každý z vás. Skvelý, no kontroverzný Kevin Spacey v ňom stvárnil Franka Underwooda, politického magnáta, ktorý má slabosť pre Zoe Barnes, ktorá pomocou krásneho tela získava dôležité informácie prevažne od Franka. Takže sa v tomto seriáli nájde pár odvážnych scén, v ktorých je herečka Kate Mara naozaj neodolateľná.

Zdroj: opujem.com

Scénku najdeš tu!

8. Power (2014)

Dramatický seriál z prostredia drog či nočného života nám priniesol veľa zaujímavých scén. Samozrejme tým nemyslíme len erotické scény. Aj keď táto rozhodne stojí za to.

Zdroj: opujem.com

Scénku nájdeš tu!

7. Game of Thrones – V Maličkovom bordeli

Musíme povedať, že v Malíčkovom bordeli to teda žilo! Chalan vedel ako na to a prostitútky v jeho dome rozkoše boli tie najkrajšie ženy z celého seriálu. A je tu jeden menší detail. Predstaviteľky týchto ľahkých žien boli pornoherečky, takže sa pri natáčaní cítili ako doma, čo je aj vidieť.

Zdroj: youtube.com

Scénku nájdeš tu!

6. Dexter (2006-2013)

Netradičný kriminálny seriál mal netradičného hrdinu. Dexter má potrebu zabíjať. Zabíja však len tých zlých, aby nemal výčitky svedomia. Na počudovanie mal Dex aj priateľku Hannah a práve im patrí táto vzrušujúca scénka.

Zdroj: opujem.com

Scénku nájdeš tu!

5. Škandál (2006)

Seriál z prostredia Bieleho domu sa dosť podobá slávnejšiemu Domčeku z kariet. Medzi veci, ktoré ich spájajú radíme aj odvážne erotické scény, ako je napríklad táto.

Zdroj: wordpress.com

Scénku nájdeš tu!

4. American Horror Story (2011)

Kontroverzný seriál v sebe skrýva plno erotických až skôr zvrátených scén, ktoré neuvidíme ani v tom najtvrdšom porne. Často sa čudujeme, že sa známe herečky dali zlákať k natočeniu týchto scén. Napríklad táto je erotická, no rovnako tak zvrátená, ale každopádne odvážna.

Zdroj: pinterest.com

Scénku nájdeš tu!

3. Boardwalk Empire (2010)

Boardwalk Empire vytvorili geniálni tvorcovia Vlka z Wall Street, teda režisér Martin Scorsese a scenárista Terence Winter. Seriál nám rozpráva príbeh a celkový rozmach mafie v Atlantic City. A keďže ide o mafiu, v seriáli nájdeme veľa odvážnych scén s ľahkými ženami. Nás zaujala táto.

Zdroj: latimes.com

Scénku nájdeš tu!

2. Kravaťáci (2011)

Kravaťákov určite poznáte. Ide o seriál z prostredia veľkého biznisu a hlavne právnikov. Seriál sa točí okolo dvoch postáv. Harveyho Spectora a Mike Rossa. Harvey je skúsený a úspešný právnik, Mike ešte len začína a dokonca ani nemá titul. Avšak je veľmi inteligentný a hravo si vo filme poradí aj bez titulu. Navyše sa mu zapáčila kolegyňa, s ktorou to v tejto scéne riadne roztočil!

Zdroj: film.interia.pl

Scénku nájdeš tu!

1. Game of Thrones – The Red Woman

The Red Woman alebo Mellisandre je postava zo slávneho seriálu Game of Thrones, ktorá sa veľmi rada vyzlieka. Vďaka tomu sa nám v takmer každej jej scénke naskytne pohľad na jej sexi telo v akcii. Najdovážnejšie boli práve tieto dve scénky, ktoré uvidíte v jednom videu.

Zdroj: hellogiggles.com

Scénku nájdeš tu!

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -