RebríčkyZábava

10 najodvážnejších erotických scén v histórii kinematografie

Okrem značiek vedia film predať aj odvážne sexuálne scény. Tie sú v blockbusteroch väčšinou cenzúrované, no nájde sa pár scén, v ktorých vidíme takmer všetko. Dnes sa práve na tieto filmy a scénky pozrieme!

10. Milenec alebo vrah (1996)

Ide o jeden z prvých filmov v kariére dnes už slávneho Marka Wahlberga (Macík). Ten si zahral vraha/milenca s Reese Witherspoon, s ktorou predviedli sexi divadlo práve v tejto scénke.

Zdroj: filmtoro.cz

Reese Witherspoon v netradičnej scénke nájdeš tu!

9. Čierna labuť (2010)

V roku 2010 nám režisér Darren Aronofsky priniesol film plný depresie, smútku, bezchybných hereckých výkonov a tiež erotických scén. Doslova môžeme povedať, že si to v tejto scénke rozdali Mila Kunis (Matky rebelky) a Natalie Portman (Thor).

Zdroj: i2.wp.com

Lesbický sex týchto hereckých hviezd nájdeš tu!

8. Zápisník jednej lásky (2004)

V roku 2004 sme sa dočkali jedného z najromantickejších filmov všetkých čias. K romantike patrí neodmysliteľne aj sex. Veľa odvážnych scén v tomto filme nenájdete až na tú jednu, v ktorej sa predviedli hlavné postavy, ktoré stvárnili Ryan Gosling a Rachel McAdams. 

Zdroj: static.standard.co.uk

Romantickú scénku Ryana a Rachel nájdeš tu!

7. Láska Dona Jona (2013)

Okrem herectva sa Joseph Gordon-Lewitt venuje aj režírovaniu a natočil hviezdne obsadenú komédiu, v ktorej sa nájde pár dráždivých scén, ako napríklad táto, kde sa predviedla nádherná Scarlett Johansson. 

Zdroj: youtube.com

Ak chceš vidieť Josepha a Scarlett v akcii klikni tu!

6. Chlapec od vedľa (2015)

Jennifer Lopez je rozhodne herečka, ktorá sa vyhýba sexuálnym scénam vo filme, no tentokrát spravila výnimku a v thrilleri Chlapec od vedľa nám ukázala svoje nádherné telo.

Zdroj: dailymail.co.uk

Krásnu Jennifer v nevšednom prevedení nájdeš tu!

5. The Paperboy (2012)

Zac Efron sa po tínedžerských filmoch sústredil skôr na tie dramatické, v ktorých by chcel ukázať svoj herecký talent. Bohužiaľ sa v tomto hviezdne obsadenom filme stratil. No a keď už sme pri tom ani film samotný nestál za veľa, avšak sexuálna scéna, ktorú predviedli John Cusack a Nicole Kidman, patrí medzi vôbec najodvážnejšie filmové scény na svete!

Zdroj: shamelesscelebrities.com

pre zhliadnutie horúcej scénky klikni sem

4. Zastav a neprežiješ (2006)

Aj Jason Statham má za sebou pár odvážnych scén. Všetci si pamätáme jeho hit Crank, v ktorom jeho postavu otrávili. Aby sa udržal pri živote a stihol sa pomstiť, musí sa dopovedať adrenalínom. To znamená, že musí rýchlo jazdiť, zabíjať a tiež sexovať na plný plyn, hoci aj na ulici.

Zdroj: blogspot.com

Jasona v akcii nájdeš tu!

3. Hlavne nezáväzne (2011)

Ani hviezdne obsadenie tejto komédie nepomohlo jej celkovému dojmu. V tomto filme si spolu zahrali Ashton Kutcher a Natalie Portman, ktorí predviedli pár skvelých erotických scén, bohužiaľ slabý scenár ich obmedzoval. Scénka však naozaj stojí za to!

Zdroj: kinorama.sk

Scénku s Natalie a Ashtonom nájdeš tu!

2. Vlk z Wall Street (2013)

Áno, to je ten film, za ktorý mal získať Leonardo DiCaprio Oscara. Táto komédia má skvelé obsadenie a ešte lepšieho režiséra (Scorsese) a hlavne krásnu, jedinečnú a nahú Margot Robbie!

Zdroj: alagoas24horas.com.br

Túto sex scénku nájdeš tu! 

1. Ples príšer (2001)

Oscarom ocenený film o rasizme sa do pamätí všetkých divákov zapísal hlavne vďaka najodvážnejšej erotickej scéne v dejinách filmu. Simulovaný sex medzi Billym Bobom Thortonom a Halle Berry vyzerá tak vierohodne, že s mnohí myslia, že je skutočný. Ťažko povedať, avšak niečo pravdy na tom určite bude!

Zdroj: youtube.com

Krásnu Halle Berry v akcii si môžeš pozrieť tu!

About author

May the Dark Side be with you, Anakin!
  Related posts
  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  FilmyRebríčky

  TOP 10 - Naruto filmy zoradené od najhoršieho po najlepší

  FilmyRebríčky

  Rebríček TOP 10 hraných adaptácií animovaných Disney filmov

  OdporúčameRebríčky

  TOP 10 najlepších častí anime Naruto podľa portálu IMDb

  Pridaj komentár