10 najtrápnejších filmov,ktoré nikdy nemali vzniknúť!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Určite každý z nás pozná nejaký komerčne úspešný film, ktorý vyložene neznáša. Dnes sa pozrieme práve na tieto „skvosty“ kinematografie.

10. The Emoji Movie (2017)

Už len názov tohto filmu vám hneď napovie, že naozaj nestojí za to. Tvorcom zrejme išlo len o to, aby využili komerčnú vlnu, ktorú spôsobili emoji na sociálnych sieťach. Bohužiaľ film je umenie, nie sociálna sieť, ktorú môžu zneužívať.

Zdroj: cdn.vox-cdn.com

9. Sex tape (2014)

Cameron Diaz je skvelá herečka a Jason Segel je skvelý herec, no tento film im vôbec nevyšiel. Zase tvorcom išlo len o jediné. O reklamu na sociálne siete a technológie, ktoré nám umožňujú zdielať súbory. Manželský pár sa rozhodne natočiť sex-tape a vďaka neschopnosti manžela sa to dostane do iných zariadení. Super dej, však ?

Zdroj: ipravda.s

8. Buchty a klobásy (2016)

Čakali sme vtipnú frašku v štýle South Parku, no z kina sme odchádzali sklamaní. Tvorcovia maximálne nevyužili potenciál svojho konceptu a hereckého obsadenia. A tak si tento animák vyslúžil miesto v našom rebríčku.

Zdroj: joblo.com

7. Séria Divergencia: Experiment (2016)

Séria Divergencia začala vcelku dobre, lenže potom to šlo s dejom a postavami dolu vodou. Bohužiaľ z priepasti to nevytiahla ani skvelá Shailene Woodley, či herečky ako Kate Winslet a Naomi Watts.

Zdroj. screenertv.com

6. Twilight sága: Úsvit (2011)

Táto séria celkovo nedisponuje kvalitou. Ako tak sa nám páčila len prvá časť série. Lenže ani ta nebola na vysokej úrovni. Bohužiaľ s každým ďalším dielom to šlo dolu vodou a séria pre teen publikum sa prepadla na dno.

Zdroj: youtube.com

5. Dievča vo vlaku (2016)

Ani Emily Blunt a ani skvelá predloha nezachránili film, ktorý nás dokonale sklamal. Ono sex vo filme vždy poteší, ale ak je to celé len o tom, je to strata času a peňazí. Tvorcovia to možno mysleli dobre, no vôbec im to nevyšlo.

Zdroj: aktuality.sk

4. Kuriér: Reštart (2015)

Pri slove Kuriér si už navždy spomenieme na Jasona Stathama v čiernom Audi. Bez neho by to skrátka nemalo zmysel. Presne tieto slová sa potvrdili, keď Besson prišiel s remakeom akčného hitu. Trápne triky, nelogický dej, zlí herci. Týmto všetkým disponuje tento neohrozený akčný „skvost.“

Zdroj: archiv.sk

3. Pacific Rim: Povstanie (2018)

Kým jednička Del Tora potešila fanúšikov aj kritikov, dvojka obe tieto strany znechutila. Filmu nepomohol ani John Boyega. A zrejme by filmu s tak plytkým dejom nepomohlo už nič.

Zdroj: movieweb.com

2. Paranormal Activity: Prekliati (2014)

Séria Paranormal Activity sa preslávila vďaka nevídaným javom, ktoré v nás vytvorili pocit strachu z neznámeho. Škoda, že ten pocit sa niesol možno tak prvým až tretím dielom. V piatej časti to už bola jedna veľká nuda, kde sme len čakali na to, kedy hlavný hrdina zomrie.

Zdroj: fdncms.com

1. Päťdesiat odtieňov sivej (2015)

A máme tu víťaza! Erotický film podľa chabej knižnej predlohy lákal do kina slobodné ženy bez partnera, ktoré sa tešili na originálny erotický zážitok. Z kina však odchádzali sklamané, pretože aj vo filme od Disneyho sme videli viac erotiky, než v tejto fraške. Bohužiaľ zisk filmu predstavoval viac ako 500 miliónov a tak sme sa dočkali ďalších pokračovaní. Život je krutý.

Zdroj: cosmopolitan.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -