Odchod Michonne či vojna na spadnutie. Čo všetko nám odhalil nový trailer na pokračovanie 10. série The Walking Dead?

Nenechajte si ujsť

Zoltán Hegyi
Zoltán Hegyi
Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.

Seriál The Walking Dead nám minulý rok priniesol už v poradí neuveriteľnú desiatu sériu. Po odchode Ricka sa fanúšikovia báli, že to so seriálom pôjde dolu vodou. 10. séria The Walking Dead má prekvapivo vysoké čísla, a to aj bez hlavného hrdinu, ktorý tu bol s nami od pilotnej časti.

Seriál má aktuálne pauzu, ktorá končí 23. februára 2020. Druhá polovica desiatej série by nám mala priniesť množstvo akcie, smútku a najviac očakávaný odchod hlavnej hrdinky, Michonne. Čo všetko nám v poradí už druhý trailer na pokračovanie prezradil?

10. séria the walking dead
Zdroj: blog.screenweek.it

10. séria The Walking Dead sa nezadržateľne blíži

Odkedy sa v seriáli prvý raz ukázala Alfa, všetko šlo dolu vodou. Príbeh o Rómeovi a Júlii v podaní Henryho a Lídie dopadol najhoršie, ako sa len dalo. Mŕtvych pribúda, nepriatelia silnejú. Po tom, čo sme dostali krvavý masaker v predposlednej časti minulej série, sa naši hrdinovia dopustili mnohých chýb, ktoré ich znova stáli život.

Perfektný príklad je Siddiq, ktorý si pripustil špióna Šepkačov k telu a doplatil na to vlastným životom. Udalosti potom nabrali rýchle tempo. Daryl, Carol a ostatní ostali uviaznutí v jaskyni, Michonne sa rozhodla vyjsť si na výlet a Negan hraje na obe strany. Čo ďalšie nám odhalil najnovší trailer na pokračovanie desiatej série?

Vojna na spadnutie

V tomto krátkom traileri sme dostali až príliš nových informácií. Vyzerá to tak, že Daryl a Carol sa dostali z jaskyne živí. No ako dlho im to vydrží? V traileri je totiž ukázaná nočná bitka, ktorá je predzvesť blížiacej sa vojny. Ďalšia scéna nám ukazuje mimoriadne silnú Judith, ktorá plače.

Môže sa jednať o smrť niekoho z blízkych, či samotnú Michonne? Tá nám je ukázaná na konci traileru. Ten istý záber sme dostali aj v oficiálnej ukážke na desiatu sériu. Tentokrát sme ale obohatení o Michonne, ktorá sa zahnala s Neganovou pálkou Lucille. Môže sa jednať o niekoho, kto má informácie o zmiznutom Rickovi.

the walking dead 10
Zdroj: insider.com

Odchod Michonne

O odchode Michonne sme sa dozvedeli už minulý rok od jej predstaviteľky, Danai Gurriri. Tá nám nijaké detaily neprezradila, tvorcovia však sľubujú odchod na úrovni Ricka Grimesa. Nie je to síce potvrdené, no Michonne by sa mala len odmlčať a nie zomrieť. Najpravdepodobnejší scenár je ten, že ju po odchode uvidíme až v trilógii o Rickovi.

Seriál The Walking Dead opäť našiel cestu k vrcholu a rozhodne sa mu darí. Odchod hlavných postáv síce zabolí, no nám to vynahradzuje perfektný príbeh, ktorý je sprevádzaný dávkou akcie, drámy, sĺz a krvi. Dúfajme teda, že po odchode Michonne a smrti Siddiqa nám aspoň chvíľu ostanú oči suché.

Páči sa vám desiata séria? Tešíte sa na jej pokračovanie? Napíšte nám to do komentárov!

 Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -