10 zaujímavosti zo seriálu Dva a pol chlapa

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Každý z nás už minimálne jednu časť svetoznámeho seriálu Dva a pol chlapa určite videl. Avšak, pre ľudí, ktorí na ňom doslova „fičia,“ máme špecialitku v podobe pár faktov, o ktorých ste (pravdepodobne) doposiaľ nevedeli!

1. Alan Harper je v seriáli Charlieho mladší brat. V skutočnosti je to presne naopak. Jon Cryer je o pol roka starší, ako Charlie Sheen.

Zdroj: klocher.sk

2. Večný smoliar Alan pravidelne prispieval na výchovu svojho syna Jakea. Výška alimentov, ktoré dostávala Judith, bola 3 875 dolárov.

Zdroj: huffingtonpost.com

3. Charlie Sheen a Jon Cryer sa prvýkrát nestretli v Dva a pol chlapa. Zahrali si spolu vo filme Horúce strely, kultovej paródii na Top Gun, kde obaja hrali pilotov.

Zdroj: hollywoodreporter.com

4. Úvodná znelka nám navždy zostane v pamäti. Vymyslel ju Chuck Lorre, no nespievajú ju obľúbení herci. Nahrali ju traja speváci a predstavitelia hlavných postáv vždy iba otvárajú ústa.

Zdroj: kevinfoyle.wordpress.com

5. Protivnú mamu Evelyn Harperovú pôvodne hrala iná herečka. V úvodnej časti seriálu stvárnila Alanovu a Charlieho matku Blythe Dannerová. Tvorcovia ju však museli vyhodiť, pretože chcela príliš zasahovať do scenára. Rolu získala Holland Taylorová a celá prvá časť sa musela natočiť odznova.

Zdroj: hollywoodreporter.com

6. Za celý vysielací čas seriálu sme sa ani raz nedozvedeli, čo v skutočnosti robí Alanova exmanželka Judith. Zamýšľali ste sa nad tým niekedy?

Zdroj: hollywoodreporter.com

7. Charlieho lenivá domáca Berta (Conchata Ferrell) sa mala v jednotlivých epizódach objavovať iba sporadicky. Pre veľký divácky úspech a jej trefné hlášky sa od druhej série dočkala pravidelných výstupov.

Zdroj: tv.avclub.com

8. Charlie Sheen pracoval ako hudobný skladateľ so zameraním na reklamné jingles. V realite však vôbec nevie hrať na klavír. Počas natáčania je za kamerami skúsený klavirista, ktorý hrá za neho.

Zdroj: moviewriternyu.wordpress.com

9. Jon Cryer má problémy s vypadávaním vlasov a je takmer úplne plešatý. Maskéri mu museli pred každým dielom nalepiť umelé vlasy.

Zdroj: pogdesign.co.uk

10. Bývať na plážach Malibu musí byť úžasné. Výhľad na oceán, ktorý vidíme z Charlieho domu, však nie je skutočný. Je vytvorený plátnom s fotkou oceánu.

Zdroj: telkac.zoznam.sk

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -