15 minút nových záberov z hry Cyberpunk 2077 odhaľuje množstvo noviniek!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 23 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Včerajší večer nepochybne patril hernému vývojárskemu štúdiu CD Projekt Red (Zaklínač: Divoký hon) a ich pripravovanej hre Cyberpunk 2077. S čistou hlavou môžeme povedať, že nejde iba o najočakávanejšiu hru budúceho roka, ale aj najočakávanejší titul za posledných 6 rokov. Vôbec prvá ukážka totiž vyšla ešte v roku 2013, a potom sa po hre na niekoľko rokov zľahla zem.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Včera nám štúdio predstavilo tzv. „Deep Dive Video„, ktoré ponúka až 15 minút nových záberov priamo z hry. Neskôr nasledovala asi hodinová diskusia s tvorcami a vývojármi, ktorí taktiež prezradili zaujímavé informácie. Čo sme sa teda dozvedeli z nového, komentovaného videa plného záberov z hry?

Cyberpunk 2077 – Deep Dive Video

V prvom rade nám bola predstavená jedna zo šiestich mestských štvrtí. Táto nesie názov Pacifica a ide o chudobnejšiu oblasť plnú zločinu a drog. Nechýbajú v nej rôzne ilegálne pouličné obchodíky, v ktorých si môžete vylepšiť svoje schopnosti, zbrane či samotné telo. Ďalej nám video predstavilo dva súperiace gangy – Animals a Voodoo Boys.

Okrem nich nám boli predstavení aj strážcovia internetu a kybernetického priestoru, Netwatch. Najväčšiu časť videa si zobrali dva spôsoby hrateľnosti, ktoré budeme môcť voľne kombinovať – Netrunner a Strong Solo. Zatiaľ čo štýl Netrunner prechádza misie pomocou tichého hackovania, Strong Solo je pre obľúbencov zbraní, výbuchov a sily.

Video nezabudlo ani na milovaného herca Keanu Reevesa, ktorého postava v hre nesie meno Johnny SIlverhand. Nové zábery potvrdili, že sa bude jednať o postavu, ktorá sa nachádza čisto v hlave hlavnej postavy a bude nás sprevádzať celou hrou.

Z neskoršej diskusie sme sa dozvedeli napríklad to, že hra Cyberpunk 2077 bude mať o trochu menšiu mapu ako Zaklínač 3. Treba si však uvedomiť, že Zaklínač bol plný prázdnych lesov, zatiaľ čo mesto Night City bude husto zaplnené.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Hra Cyberpunk 2077 vychádza už 16. apríla 2020 na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Tak čo, tiež sa neviete dočkať?

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -