Prvú sériu tohto sci-fi Slováci prehliadli, no je brutálne dobrá. Po Falloute má streamovacia služba ďalší hit

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Prime Video drží šnúru skvelých projektov

Streamingová platforma Amazon Prime Video zažíva výnimočne „plodné“ obdobie. Koncom marca dorazila na službu akčná snímka Road House, ktorá za prvé dva týždne po premiére zaznamenala 50 miliónov pozretí. Rekordný záujem sa postaral o to, aby sa remake klasiky Hrozba smrti stal najsledovanejším filmom v histórii Prime Video.

11. apríla premiérovala na službe seriálová adaptácia hernej série Fallout, o ktorú sa postaral brat Christophera Nolana, Jonathan Nolan (Westworld). Postapokalyptická sci-fi dráma sa okamžite zaradila do rebríčkov top 10 a jej kvality ocenili ako diváci, tak i novinári. Na serveri Rotten Tomatoes má skvelé hodnotenie 93 % od recenzentov a 88 % od divákov.

2. séria Outer Range dostala trailer

Teraz sa vracajú do sveta sci-fi neo-westernu, ktorého prvú sériu väčšina divákov prehliadla. 2. séria seriálu Outer Range predstavuje oficiálny trailer a my sa už nevieme dočkať toho, ako bude tento zamotaný príbeh pokračovať. Prvá séria sleduje príbeh rančera Royala Abbotta (Josh Brolin), ktorý bojuje o svoju rodinu a zároveň o kus rodinného pozemku na ranči v idylickom Wyomingu.

Royal zisťuje, že sa ďaleko na ich pôde nachádza mysteriózna čierna trhlina. Veľká čierna diera skrýva množstvo prekvapení, ktoré sa pomaly odhaľujú každou ďalšou epizódou. Koniec prvej série zanechal veľké množstvo otázok a málo odpovedí, preto pôsobí skôr ako osemdielny prológ k druhej sérii. V našej recenzii sme jej udelili hodnotenie 7,5/10.

Outer Range RECENZIA
Zdroj: Amazon Prime Video

Synopsa druhej série

V stávke toho pre Abbottovcov nikdy nebolo viac, teraz čelia vyšším hrozbám na viacerých frontoch. Druhá sezóna Outer Range poháňa postavy hlbšie do prázdna s hlbokými a nepredvídanými okolnosťami, ktoré by mohli otriasť samými základmi samotného času.

Brolin sa okrem hlavnej úlohy predstaví aj vo svojom režijnom debute prvej epizódy druhej série. V hereckom obsadení ho doplnia mená ako Imogen Poots, Tamara Podemski, Lewis Pullman, Tom Pelphrey, Noah Reid, Shaun Sipos, Isabel Arraiza, Olive Abercrombie či Will Patton.

Všetkých sedem epizód dorazí na Amazon Prime Video už budúci mesiac, 16. mája 2024.

Videli ste prvú sériu Outer Range a tiež sa neviete dočkať pokračovania? Alebo sa o sci-fi westerne dozvedáte až dnes? Dajte nám vedieť do komentárov!

Zdroj: geektyrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -