REKLAMA

Dramaticko-superhrdinskú sériu Jessica Jones od Netflixu sme mohli vidieť už v roku 2015, ako jednu zo štyroch epických sérií marveláckych hrdinov. Postava Jessicy Jones sa taktiež objavila ako jedna z hlavných postáv v seriáli Marvel’s The Defenders, kde sa ocitli hrdinovia zo všetkých štyroch sérií pokope s jedným cieľom. A to zničiť záporácku organizáciu The Hand. Tú môžeme poznať najmä zo seriálov Iron Fist a Daredevil. Od kritikov z Rotten Tomatoes si prvá sezóna vyslúžila krásnych 92%, čím sa seriál stal druhým najlepšie hodnoteným z tejto Marvel/Netflix kolekcie.

2. séria seriálu Jessica Jones už čoskoro!

Premiéru druhej série by sme si mali pozrieť už 8. marca budúceho roku na Netflixe o 12:01 PT (pafického štandartného času). Ako je u Netflixu zvykom, celú sériu dostaneme v deň premiéry, a to 13 hodinových epizód. Nižšie si môžete pozrieť krátky trailer, v ktorom je práve spomenutý dátum vydania druhej série. Netflix ho vydal včera, 9.12. na ich Youtube kanáli.

REKLAMA

Newyorské súkromné očko Jessica Jones (Krysten Ritter) sa snaží dať si život do poriadku. Po tom, ako zabila jej mučiteľa, Kilgravea (David Tennant), sa stala sa konečne voľnou. Teraz ju pozná celé mesto ako vraha so super-schopnosťami. Nové prípady ju nútia zisťovať kým naozaj je, zatiaľ čo pátra hlbšie do svojej minulosti, aby zistila príčiny “prečo”.

2. séria seriálu Jessica Jones
Zdroj: comingsoon.net

Krysten Ritter (Jessica Jones) sa opäť spojí s pôvodným obsadením hercov. Medzi ne patria Rachel Taylor (Trish Walker), Carrie-Anne Moss (Jeri Hogarth), Eka Darville (Malcolm Ducasse). Objavia sa aj nový členovia, Janet McTeer a J.R. Ramirez. Avšak zatiaľ nevieme, aké role obsadia.

Produkciu Jessicy Jones majú na starosti výkonná producentka Melissa Rosenberg (Twilight, Dexter). Ďalej Raelle Tucker (True Blood), Jim Chory (Marvel’s Daredevil, Luke Cage, Iron Fist). Na produkcii spolupracuje aj Jeph Loeb (Marvel’s Daredevil, Luke Cage, Iron Fist), ktorý je zároveň aj vedúcim televíznej sekcie Marvelu.

Myslíte si, že Netflix prekoná prvú sériu? Tešíta sa na návrat charizmatickej postavy Kilgravea?