Ostatné

Zastrelili gorilu! 2016: The Movie tiež chce, aby sa tento hrozný rok plný tragédii skončil. A trailer hovorí jasno!

Toto je proste úžasné. Teda, rok 2016 úžasný nebol, ale bez všetkých tých tragédi, ktoré sa stali, by nevznikol tento super trailer. 2016: The Movie zhrnul všetky zlé veci a tragédie, ktoré sa stali, no zajtra konečne skončia. Veď už len za posledné dni stihol svet prísť o Alexandrovcov, Georga Michaela a Carrie Fisher aka princeznú Leiu. Snáď rok 2016 už nestihne zobrať žiadnu ďalšiu legendu.

2016: The Movie je ladený do hororového štýlu, kde práve rok 2016 je neúprosný zabijak. Čo všetko ale máme možnosť v tomto úžasnom traileri vidieť? Oni zastrelili gorilu! Áno, čo by to bolo bez Harambeho. Uvidíme však aj bezvýznamný mannequin challenge, Donalda Trumpa, vybuchujúci Samsung Galaxy Note 7. Smrť Princa, Davida Bowieho a Aliho taktiež tento trailer neminuli. Proste všetky memes, celý rok 2016 zhrnutý v jednom videu. Nech sa páči!

2016: The Movie Trailer

Foto: youtube.com

Adam Martiš
About author

Volám sa Adam, mám 19 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Ostatné

  Ako dopadol Viedenský Comic Con 2019 a kedy organizátori chystajú ďalšie podujatie?

  OFFOstatné

  Skvelá zľava na konzolu PlayStation 4 a hry trvá už len pár dní

  OFFOstatné

  Veľký výpredaj: Získajte takmer 30 % zľavu na PlayStation 4 počas Black Friday

  OFFOstatné

  Naozaj z Instagramu už čoskoro zmiznú lajky na príspevkoch?

  Pridaj komentár