Paramount oznámil príchod novej trilógie zo sveta Transformerov. Prvý film dorazí do kín v roku 2023

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Franšíza Transformers sa rozrastie o 3 nové filmy ako súčasť balíka pripravovaného obsahu, ktorý uvidíme na platforme Paramount+. Paramount oznámil na svojom oficiálnom Twitter účte, že prvý film z trilógie, Transformers: Rise of the Beats, doplní ikonickú franšízu o nový príbeh. Siedmy film z populárnej sci-fi série bol naplánovaný na uvedenie do kín od 9. júna 2023. Dočkáme sa dokonca aj animovanej série, ktorá bude mať premiéru už túto jeseň na stanici Nickelodeon. Séria bola pôvodne oznámená pred rokom a pozostávať bude z 26 epizód.

Transformers dostanú 3 nové filmy

Nadchádzajúci film Transformers: Rise of the Beats zabalil nakrúcanie ešte minulý rok v októbri a prvá ukážka by mala doraziť v najbližších mesiacoch. Príbehovo sa dočkáme príchodu nových Autobotov a Deceptikonov. Do režisérskeho kresla zasadol Steven Caple Jr. (Creed II).

Pre franšízu Transformers bude kľúčovým rok 2024, kedy by mal v kinách debutovať zatiaľ nepomenovaný animovaný film. Ten by mal vzhľadom na stratégiu Paramountu rozšíriť franšízu o ďalší celok – dočkáme sa úplne novej franšízy na čele s Autobotmi? Kto vie, čo všetko si pre nás chystajú. Do tej doby si nezabudnite pozrieť logo k novému filmu, ktoré ešte v decembri 2021 odhalil režisér.

4 nové filmy Transformers
Zdroj: comicbook.com

Transformers: Rise of the Beasts sľubuje bitku, akú sme vo franšíze doposiaľ nezažili

Ako uvádza filmové štúdio Paramount Pictures, obľúbená franšíza sa poberie novým smerom. Čomu nasvedčuje aj herecké obsadenie plné nováčikov. V hlavných úlohách sa predstavia Anthony Ramos (Život v Heights), Dominique Fishback (Project Power) a Domenic Di Rosa (Pieces of a Woman). Oficiálna synopsa znie:

Návrat do deja a sprisahania, ktoré ako prvé zaujalo divákov po celom svete pred 14 rokmi v originálnych filmoch Transformers, Transformers: Rise of the Beasts prevedie divákov dobrodružstvom z 90. rokov a predstaví Maximals, Predacons a Terrorcons v bitke o Zem medzi Autobotmi a Deceptikonmi.

Tešíš sa na nové 3 filmy, ktoré posunú franšízu Transformers novým smerom? Názor nám môžeš napísať dole do komentára.

Zdroj: twitter.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -