REKLAMA

Vtipný romaticko-komediálny seriál Love si po úspešných dvoch sériach drží na Rotten Tomatoes krásne skóre, a to 91%! Práve preto seriál dostane tretiu sériu a Netflix nám prezradil, kedy presne si pozrieme jej premiéru. Originálnu sériu od Netflixu si pozrieme približne už o 3 mesiace, presne 9. marca 2018. To je takmer rok od premiéry druhej série. Žiaľ, tretia séria by mala byť zároveň aj tou finálnou. Avšak pozitívom je, že si ju celú budeme môcť pozrieť hneď v deň premiéry, ako je u Netflixu zvykom.

Séria pochádza z dielne komikov Judda Apatowa (The 40 Year Old Virgin, Popstar: Never Stop Never Stopping), Paula Rusta (Park and Recreation, Inglorious Basterds), Lesley Arfin (Brooklyn Nine-Nine, Girls). Produkciu má pod palcom spoločnosť Legendary.

REKLAMA

3. séria seriálu Love
Zdroj: rollingstone.com

3. séria seriálu Love je na ceste!

Tvorca a výkonný producent Judd Apatow sa v rozhovore pre magazín Deadline vyjadril na tému tretej série nasledovne:

“Veľmi sa teším na tretiu sezónu seriálu Love. Myslím si, že to je naša najsladšia, najvtipnejšia séria, ktorá ukončí náš príbeh krásnou cestou.”


Viceprezidentka
originálnych seriálov Netflixu, Cindy Holland sa vyjadrila, že si nemohli priať lepších spoločníkov na ich ceste tvorbou seriálu Love, ako jedinečních tvorcov Judda Apatowa, Gilian Jacobs, Paula Rusta, Lesley Arfin. Avšak, samozrejme aj zvyšok fantastického štábu, ktorí priniesli túto špeciálnu sériu k životu. Počas troch sezón sa ľudia po celý čas smiali, plakali a zároveň sa aj cítili trápne spolu s postavami Mickey (Gilian Jacobs) a Gusa (Paul Rust).

3. séria seriálu Love
Zdroj: roobla.com

Prvú sériu seriálu Love sme mohli vidieť 19. februára 2016. Tá premiérovala s desiatimi dielmi. Premiéru druhej série sme mali šancu vidieť 10. marca tohto roku, pričom dostala o dva diely naviac, čiže dokopy sme dostali 12 častí.

V obsadení seriálu sme sa mohli stretnúť s hercami ako sú Gilian Jacobs (Mickey), Paul Rust (Gus), Claudia O’Doherty (Bertie Bauer). No mohli sme sa stretnúť aj s obsadením  Willa Sassoa a Andyho Dicka. Ale aj s opakujúcimi sa postavami hercov Charlyne Yi, Milana Vayntrub, Mädchen Amick a Horatio Sanz.

Tešíte sa na ďalšiu sériu seriálu Love? Ako sa Vám páčila druhá séria? Ste smutní, alebo naopak radi, že séria dostane poslednú sériu?