Seriály

Vieme, o čom bude 3. séria seriálu Mr. Robot! Vážne sa môžeme obávať najhoršieho?

Seriál Mr. Robot sa stal Hollywoodskym trhákom za necelé dva roky. Možno práve kvôli výborne vybranému hereckému obsadeniu si tento psychologický seriál zaslúžil úctyhodné hodnotenia. Za svoje pôsobenie na trhu si seriál udržal hodnotenia, ktoré sa pohybujú nad 80%. Seriál sa dočkal už 2 sérii, ktoré v nás nechali mnoho otázok, ktoré by nám mala vysvetliť 3. séria. Tá sa momentálne natáča v New Yorku. Avšak, zatiaľ sme sa nedozvedeli veľa o novinkách a informáciach z ohľadom novej série. Vďaka premysleným šifrám sme však zistili dátum premiéry nadchádzajúcej série, ktorá príde v tomto októbri. Ale o čom 3. séria bude z príbehovej stránky?

Mr. Robot

Mr. Robot zaujal veľa divákov; Zdroj: Usanetwork

Temná

Podľa producentov seriálu sa môžeme tešiť na veľkú dávku temnoty, ktorá v seriáli nemôže chýbať. V prvej sérii sme sa temnoty dočkali v podobe Whiterose a celej Black Army. V druhej sérii sme sa zase dočkali temnoty v podobe Elliotových halucinácii. Ale môžete sa pýtať, že akej temnoty sa dočkáme v 3. sérii? Podľa producentov bude séria čisto založená na pomste a návrate do normálneho života, ktorý Elliot tak dlho chcel. Sám režisér Sam Esmail sa vyjadril o temnote celej série:

“Tretia séria bude čisto o Elliotovi, ktorý sa chce vrátiť do normálneho života a pomstiť sa ľuďom, ktorí ho celý čas využívali. A verte mi, Elliot to len tak nenechá.”

Sam Esmail sa taktiež rozrozprával o postave Tyrella Wellicka, ktorá bola v druhej sérii veľmi dôležitá.

“S Tyrellom nemáme ešte isté plány. Sami v produkcii nevieme, čo sa s ním stalo a čo sa bude diať. Ohľadom Tyrella je totižto ešte veľmi veľa nezodpovedaných otázok, ktoré by mali byť odkryté.

Tyrell je pre seriál neodmysliteľnou postavou, ktorú si mnoho z nás buď zamilovalo, alebo znepriatelilo. Ako dopadne celý príbeh seriálu sa dozvieme až v októbri. Dovtedy máte možnosť si napozerať všetky predchádzajúce časti, ktoré vás na nadchádzajúcu tretiu sériu nadchnú.

About author

I love Pickles
  Related posts
  Seriály

  Hrdinovia čo zločinci? Ako najvýznamnejší vojnoví špióni zmenili dejiny

  OdporúčameSeriály

  Pozrite si epickú bojovú scénu z Witchera, ktorá vás pripraví na Netflix seriál roka

  OdporúčameSeriály

  Čo bude v MCU nasledovať po udalostiach filmu Avengers: Endgame?

  RebríčkySeriály

  TOP 10 najsmutnejších momentov v seriáli Rick a Morty

  Pridaj komentár