Seriály

Riaditeľ Michael Groof nám vo videu odhaľuje príchod tretej série seriálu Sex Education

Keď k nám v roku 2019 prišiel seriál s názvom Sex Education, nikto si nemyslel, že môže zožať až takýto úspech. Prvá séria si okamžite nazbierala milióny fanúšikov. V januári tohto roku sme dostali pokračovanie v podobe 2. série, ktorá zanechala otázky, na ktoré by nám mohla odpovedať predpokladaná 3. séria Sex Education

Nikto sa zatiaľ k pokračovaniu nevyjadroval, až doteraz. Netflix poveril pána riaditeľa, Michaela Groofa, aby natočil krátke video o tom, kedy k nám dorazí pokračovanie seriálu Sex Education

3. séria Sex Education je za rohom

Už sme si tak nejako navykli na život Otisa s jeho priateľmi, ktorých sprevádzajú každodenné problémy. Osem častí je pre fanúšikov naozaj málo, preto chceme stále viac. Tiež ste si po skončení druhej série vraveli, že okamžite potrebujete pokračovanie? A na otázku, či k nám vôbec dorazí, nám odpovie samotný pán riaditeľ.

V tomto krátkom a poučnom videu nám herec Alistair Petrie jemne priblížil hlavné postavy seriálu a prezradil nám, že 3. séria Sex Education k nám naozaj príde. Netflix dokonca v minulosti prehlásil, že pokiaľ bude mať seriál úspech, tak sa môžeme tešiť aj na viac sérií. Niet divu, keď už seriál prekročil predpokladanú hranicu 40 miliónov pozretí.

Pre zopakovanie

Pokiaľ ste tu nový, alebo ste práve objavili internet a neviete, o čom je seriál Sex Education, tak vám ho v krátkosti zhrnieme. Mladý a nesebavedomý Otis je synom sexuálnej poradkyne. Ten ako správne dieťa pochytil čo-to z rodičovskej profesie a preto sa vyzná v sexuálnej problematike.

Seriál Sex Education

Zdroj: risbelmagazine.es

Jediný problém je to, že sa mu hnusí masturbácia. Po Otisovom boku vždy stojí jeho gay kamarát Eric, ktorý sa za svoju orientáciu vôbec nehanbí. Boli to však dve nuly až do momentu, kedy si Otis otvoril sexuálnu kliniku s jeho kamarátkou a neskôr tajnou láskou, Maeve.

Prvá séria otvorila nové možnosti pre druhú sériu, kde sa príbeh ešte viac zamotal. Koniec seriálu nás dosť zarazil a zanechal v nás veľa otázok a nádej, že sa veci vyvinú správnym smerom.

sex education

Zdroj: hindustantimes.com

Kedy pokračovanie uvidíme?

Nakoľko k nám obe série dorazili v januári minulých rokov, nemalo by ani teraz tomu byť inak. Predpokladané vydanie 3. série je január roku 2021. My dúfame, že nám seriál opäť prinesie nové kvalitné príbehy a vyrieši staré problémy. Zatiaľ toho viac nevieme, no sme si istí, že nám Netflix odhalí nové detaily behom pár mesiacov.

Videli ste seriál Sex Education? Privítali by ste viac sérií? Napíšte nám to do komentárov!

Zdroj: screenrant.com

Zoltán Hegyi
About author

Som mladý chalan, ktorý od narodenia miluje filmový svet. Na filmoch som vyrastal a chcem na nich aj zostarnúť. Verím, že každý si musí ísť za svojim snom a preto si aj ja teraz idem za tým svojim.
  Related posts
  Seriály

  Obrovský šok pre fanúšikov seriálu Game of Thrones. Naozaj chystajú TOTO?

  Seriály

  Seriál Loki bude aj osobnou drámou. Čo prezradil jeho tvorca?

  Seriály

  Nový trailer ku krátkometrážnemu seriálu Survive nám ukazuje herečku Sophie Turner v mrazivom boji o prežitie

  Seriály

  Predstaviteľ Jima Hoppera povedal, že 4. séria Stranger Things mala vyjsť začiatkom roku 2021. Dočkáme sa jej neskôr?

  Pridaj komentár