Kubo a jeho cesta za osudom! | Kubo and the Two Strings

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

novatívni umelci z Laiky nám ukázali pokrok v revolúcii v “stop motion” animácii v ich kritikou uznávaných hitoch – Coraline, ParaNorman a minuloročný film The Boxtrolls. Minulý mesiac sa na verejnosť dostal prvý trailer pre ich ďalší projekt s názvom Kubo and the Two Strings. V kinách by sa mal objaviť cez leto a to presne 19. augusta 2016. Ak sa Vám to zdá byť ešte príliš ďaleko, pred nedávnom sa objavili prvé plagáty, na ktorých si môžeme všimnúť tri hlavné postavy – Kubo (Art Parkinson), Monkey (Charlize Teron) a Beetle (Matthew McConaughey).

Táto nová animácia by nám mala priniesť epické akčné dobrodružstvo vsadené do krajiny vychádzajúceho slnka. Dobrosrdečný, šikovný Kubo si žije skromný život, rozpráva príbehy ľudí z jeho prístavného mestečka, v ktorom žije. Tieto príbehy sa týkajú hlavne postáv – Hosato (George Takei), Hashi (Cary- Hiroyuki Tagawa) a Kamekichi (Branda Vaccaro). Jeho pokoj sa však stratí, keď sa mú podarí vyvolať ducha zo svojej minulosti a všetko sa začne komplikovať.

Kubo v danej situácii nemôže konať inak, než utiecť a spája svoje sily s dvoma ďalšími hrdinami – Monkey a Beetle. Spoločne sa vyberú na vzrušujúcu výpravu a pokúsia sa zachrániť jeho rodinu a vyriešiť záhadu svojho padlého otca, ktorý bol najväčší samuraj bojovník, ktorého kedy svet poznal. S pomocou svojho nástroja Shamisen – magický hudobný nástroj – Kubo musí čeliť bohom a monštrám, vrátane pomstychtivej Moon King a zlým dvojičkám aby odhalil  tajomstvo, konečne zjednotil rodinu a naplnil jeho hrdinské poslanie.

Režisérom filmu bude Travis Knight (prezident a Ceo Laiky), pre ktorého tu bude debut vo filmovom svete. Všimnúť sme si ho mohli ako hlavného animátora vo filme Coraline, ParaNorman a taktiež aj vo filme The Boxtrolls. Pracovať bude zo scenára od Marca Haimesa a Chrisa Butlera. Film k nám dorazí už 19. augusta, v ten deň bude súperiť proti Arms and The Dudes od štúdia Warner Bros.

Tešíte sa na nové animované dobrodružstvo? Treba napísať, že štúdio Laika sa ešte len vyvíja a už teraz nám ponúkajú kvalitné animované filmy. Určite sa je načo tešiť a teraz si vychutnajte trailer, spolu s troma novými plagátmi. Nezabudnite ostať naladení pre viac informácii.

https://www.youtube.com/watch?v=p4-6qJzeb3A

Kubo and the Two Strings Kubo Poster
Vyzerá to naozaj zaujímavo

Kubo and the Two Strings Monkey Poster

Kubo and the Two Strings Beetle Poster

 

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah