Finálna séria Netflix seriálu 13 Reasons Why prichádza s trailerom. Aký zvrat nás čaká?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

4. séria 13 Reasons Why

Je priam neuveriteľné, akou zmenou prešiel seriál 13 Reasons Why od svojej prvej série, ktorá debutovala v roku 2017. Prvé dve série sa priamo zaoberali kontroverznou témou samovraždy, ktorá bola v seriáli vyobrazená bez servítku pred ústami. Následnej kritike sme sa teda nemohli čudovať, po čom Netflix dokonca upravil danú scénu, aby z nej vymazal surovo grafický moment.

Od tretej série sa zmenila aj tematika celého seriálu, aby sa čo najviac vzdialili od témy samovraždy tínedžerov. Príbeh sa teda začal točiť okolo mysterióznej vraždy (čo je podľa Netflixu prívetivejšou témou) a nebezpečných tajomstiev, ktoré bude riešiť aj 4. séria 13 Reasons Why.

13 Reasons Why
Zdroj: Netflix.com

Na druhú stranu sa nájde množstvo fanúšikov, ktorých príbeh prestal baviť tam, kde skončila kniha. Jednalo sa totiž o seriálovú adaptáciu knižnej novely Mŕtve dievča neklame od autora Jay Ashera. Neskôr sa seriál vydal vlastnou cestou, postava Hannah Baker (Katherine Langford) už nebola ústredným dejiskom a to niektorých divákov odlákalo a odradilo od sledovania.

Pokiaľ však patríte medzi tých, ktorí sa nevedia dočkať rozuzlenia tajomstiev študentov zo školy Liberty High, máme pre vás dobré správy. Už pred týždňom sme sa z krátkeho videa dozvedeli, že dátum premiéry 4. série padol na 5. jún 2020. Dnes nám Netflix priniesol aj prvý trailer, ktorý nás pripravuje na poriadnu emocionálnu jazdu.

Príbeh plný neočakávaných zvratov

Ešte by sme radi uviedli na pravú mieru, že 4. séria bude zároveň aj tou finálnou. Podľa Netflixu sa máme tešiť na „finálne zbohom žiakom zo školy Liberty High School v mocnom závere seriálu, ktorý zmenil teritórium televízie pre tínedžerov„. Hlavnou témou poslednej série bude tajomstvo, identita vraha Bryce Walkera, ktorú naša obľúbená partia drží v tajnosti.

Herec Brandon Flynn, ktorý v seriáli stvárňuje postavu Justina Foleyho prezradil, že v tejto sérii „nie je nikto v bezpečí„. Ross Butler, predstaviteľ Zacha Dempseyho dodal, že celý herecký ansámbel „nič z tohto neočakával„. To jasne napovedá, že finálna séria bude plná neočakávaných a veľkých zvratov.

Čo hovoríte na prvý trailer? Vaše názory nám napíšte do komentárov!

Zdroj: narcity.com, slashfilm.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -