SeriályTrailery

Kedy dorazí 4. séria anime hitu My Hero Academia?

4. séria My Hero Academia

Nielen v anime svete vtrhne občas do našich životov niečo tak silno, že sa nevieme dočkať ďalšieho dielu. Hlceme každú novú info. Každý jeden nový obrázok. A o to horšie to prežívame, ak je seriál zatiaľ “nekonečný” a nevieme, koľko častí nám ešte ostáva. Teda ak nečítame mangu. A presne tak podobne funguje aj 4. séria My Hero Academia. Kedy si ju pozrieme?

Zdroj: when-will.net

Seriál možno na začiatku vypadá ako množstvo iných “bitkárskych” anime, ale zdanie klame. Tvorca manga hitu Kóhei Horikoši sa inšpiroval všetkými USA superhrdinmi a aj napriek väčšiemu počtu vizuálne kvalitných bitiek ostáva My Hero Academia originálne anime.

Súboje tu nie sú iba pre efekt, ale hlavne na vývoj jednotlivých postáv. A skoro na všetkých nám záleží, či už na strane dobra alebo zla. Každá postava má svoje motivácie a aj preto je ťažké vybrať si tú svoju najobľúbenejšiu…

Čakanie skončilo!

My Hero Academia sa vráti v jesennej sezóne 2019. Trailer nám toho veľa neprezradí, ale prezradím vám niečo ja. Keďže som nevydržal toto ukrutné čakanie, pustil som sa aj do čítania mangy. A verte mi, to, čo vás čaká je emočný nášup, hrdinské súboje, ktoré nekončia vždy dobre, nečakané zvraty a nové postavy so schopnosťami s označením “Spadne vám sánka!”

4. séria My Hero Academia pridá presne tie ingrediencie, vďaka ktorým sme sa všetci do anime seriálu kedysi zamilovali.

Tešíte sa na nadchádzajúcu sériu anime My Hero Academia? Vydržíte to čakanie do jesene, alebo ju chcete vidieť už teraz? Napíšte nám do komentárov!

Zdroj: youtube.com

Related posts
SeriályTrailery

Dolores chce zabiť všetkých v novom, epicky vyzerajúcom traileri na tretiu sériu Westworld

Seriály

OFICIÁLNE: Blizzard potvrdil, že hry Diablo a Overwatch dostanú animované seriály

SeriályTrailery

Najnovší trailer k seriálu Amazing Stories od Stevena Spielberga na seba láka svojou výnimočnosťou

Seriály

Dočkáme sa v seriálovom spracovaní Parazita od HBO hviezdy z Marvel Cinematic Universe?

Pridaj komentár