4. séria seriálu Black Mirror sa blíži, jedna z epizód dokonca dostala vlastný trailer a plagát! Máme sa na čo tešiť?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Kontroverzný seriál Black Mirror prichádza pomaly ale isto so štvrtou sériou. Prvá a druhá séria si na Rotten Tomatoes drží nádherné skóre, a to 100%. Niet divu, že téma technológií a spoločnosti zaujala široký okruh fanúšikov. Tretia séria sa narozdiel od ostatných dočkala šiestich epizód a rovnako na tom bude aj pripravovaná, štvrtá. Presný dátum vydania ešte nepoznáme, no mali by sme sa jej dočkať ešte tento rok. Čo však poznáme, sú všetky názvy častí a aj ich režiséri. Poďme sa na to teda pozrieť – Crocodile (John Hillcoat), Arkangel (Jodie Foster), Hang the DJ (Tim Van Patten), USS Callister (Toby Haynes), Metalhead (David Slade) a Black Museum (Colm McCarthy).

Prvý z osobitných trailerov sa zameral na druhú časť s názvom Arkangel. Tú zrežírovala herečka Jodie Foster, ktorá si zahrala v legendárnych filmoch ako Mlčanie jahniat alebo Taxikár. Ako prezradila sama oscarová herečka, túto epizódu z veľkej časti ovplyvnil jej vzťah s matkou. Práve táto časť je z veľkej časti založená na vzťahu matka/dcéra. Hlavnú rolu si v druhej časti strihne herečka Rosemarie DeWitt, ktorú môžeme poznať z filmov ako La La Land alebo Poltergeist (2015). Okrem prvého traileru sme od Netflixu dočkali aj plagátu, ktorý nájdete dole pod článkom.

4. séria seriálu Black Mirror sa blíži

Je zaujímavé, že iba chvíľu pred vydaním stále nepoznáme oficiálny dátum vydania. Podľa všetkého by však mala dojsť buďto ešte tento rok, alebo začiatkom 2018. Taktiež sme zvedaví, na ktorú časť bude nasledovať trailer najbližšie. Vôbec by sme sa nehnevali, keby to bolo na epizódu USS Callister, ktorá nás prvý krát v histórii seriálu zoberie do vesmíru. Scenár pre všetky časti napísal samotný tvorca a otec série, Charlie Brooker. Tešíte sa na návrat do temného sveta seriálu Black Mirror?

4. séria seriálu Black Mirror
Zdroj: collider.com
ZDROJmirror

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -