4. séria Stranger Things prinesie nové postavy vrátane huliča a metalistu

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Netflix sa so svojim klenotom Stranger Things posúva o úroveň vpred. Do deja 4. série vraj pribudnú až štyri nové postavy, ktoré tým nahradia svojich nebohých predchodcov. Mesto Hawkins opustilo niekoľko postáv a tak sa nemáme čomu čudovať. Prekliatie tohto nevinného mestečka je už všetkým veľmi dobre známe a jeho obyvatelia sa musia pripraviť na novú hrozbu. Najväčším prekvapením poslednej série bola jednoznačne smrť šerifa Jima Hoppera (David Harbour), ktorý pravdepodobne ostal v ruskej základni pod nákupným centrom Starcourt Mall.

Ako sme mohli vidieť, celé miesto zasiahol výbuch a tak je jeho prítomnosť v pripravovanej štvrtej sérii otázna. Veľa fanúšikov však dúfa, že sa Hopper opäť vráti – možno ako zajatec Ruska. A čo sa stalo našim obľúbeným postavám Willovi, Joyce, Jonathanovi a Eleven? Tí svojich nepriateľov úspešne porazili a začali nový život na zatiaľ neznámom mieste. Dúfajme len, že sú konečne v bezpečí a za chrbtom im nečíha žiadna mimozemská entita alebo ruskí agenti.

4. séria Stranger Things prinesie štyri nové postavy

Záhadou nadchádzajúcej série Stranger Things ostáva pridanie nových postáv. Tie by mali obsahovať len mužské obsadenie a traja z nich by mali byť tínedžeri. Jediná dospelá postava z nich by mala byť prepojená s ruskou civilizáciou. Čo sa týka tínedžerského osadenstva, ich opis je nasledovný – „Metalista„, „Namyslený drsniak“ a „Hulič„. Akého prepojenia s pôvodnými postavami sa nakoniec dočkáme? Opis nových postáv znie naozaj zaujímavo a dočkať by sme sa mohli poriadnej dávky humoru.

Režisérske duo bratov Dufferovcov má teda k dispozícii neobmedzené možnosti a príbeh 4. série by mohol priniesť veľa neočakávaných prekvapení. Mnoho ľudí však tvrdí, že sa seriál Stranger Things zasekol na druhej sérii a od toho momentu nám nepriniesli nič nové. Okrem iného sme sa stále nedočkali smrti žiadnej z kľúčových postáv seriálu. Zmení sa to a budeme na konci príbehu smútiť? Celá situácia by sa mala rozuzliť až postupom času, kedy sa táto očakávaná séria dostane na malé obrazovky.

Premiéra je naplánovaná na rok 2020. Určite s nami ostaňte naladení pre viac informácií, ktoré by sa mali objaviť už čoskoro. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -