4ka spúšťa nový balík DENNÉ NEKONEČNO pre ľudí, ktorí ocenia poriadnu nálož dát

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

4ka spúšťa balík DENNÉ NEKONEČNO s náložou dát

4ka spúšťa balík DENNÉ NEKONEČNO – Mobilný operátor 4ka je známa tým, že poskytuje najväčšie objemy dát bez zbytočnej viazanosti. Každý si môže vybrať presne taký paušál, aký potrebuje a už nasledujúci mesiac môže svoju voľbu zmeniť. Odteraz budú mať Štvorkári slobodu každý deň – s novým dátovým balíkom DENNÉ NEKONEČNO si môžu aktivovať poriadnu nálož dát práve vtedy, keď ich potrebujú.

Portfólio operátora tak oddnes doplnil nový čisto dátový balík DENNÉ NEKONEČNO. Kým nové paušály 4ky sú určené hlavne pre tých, ktorí dátujú veľa a všade, nový balík DENNÉ NEKONEČNO ocenia tí, ktorí potrebujú veľa dát skôr nárazovo. Napríklad počas víkendov, na cestách, či ak si chcú nerušene pozrieť na internete film alebo viac dielov obľúbeného TV seriálu. 

4ka rozdáva dáta zadarmo ku každej SIM karte
Zdroj: pikdo.org, androidcode.mojandroid.sk

„Za atraktívnu cenu 1 euro dostanú Štvorkári desaťnásobne viac, než ponúkajú porovnateľné produkty konkurencie – 10 GB dát. Tie môže zákazník míňať počas 24 hodín od aktivácie. Dáta je možné čerpať na celom Slovensku i v EÚ,“
povedala produktová manažérka 4ky Andrea Čagalová.

Pre aktiváciu nového dátového balíka je potrebné zaslať SMS v tvare: DN na číslo 950. Nový balík je vhodný pre každého, kto nepotrebuje využívať celý mesiac dáta na svojej SIM karte alebo si chce veľké objemy dát ešte len vyskúšať.

O spoločnosti

Spoločnosť SWAN Mobile, a. s., je súčasťou holdingu DanubiaTel, a. s., a na Slovensku prevádzkuje mobilného operátora 4ka. Svoje služby začala spoločnosť ponúkať v lete 2014, v októbri 2015 predstavila komerčne úspešný koncept Moja 4ka.

Vďaka prvenstvu v 5G technológii a v prinášaní služieb ako sú volania VoLTE a videohovory ViLTE pre slovenského zákazníka, patrí 4ka dlhodobo medzi technologických lídrov na trhu. V súčasnosti prevádzkuje a naďalej buduje plnohodnotnú mobilnú 4G sieť.

MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ

Zdroj: TS 4ka

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -