FilmyTrailery

5 dôvodov, prečo o týždeň musíte zájsť do kina na nový film Podfukárky!

5 dôvodov, prečo zájsť na nový film Podfukárky

Svet je plný bohatých, skazených a sebaistých mužov. A presne takých milujú hrdinky, ktoré ovládnu film Podfukárky. Okúzľujúcej Angličanke Josephine (Anne Hathaway) a trošku neohrabanej Američanke Penny (Rebel Wilson) totiž nejde o lásku, ale len a len o peniaze… veľa peňazí. Tieto dve podvodníčky sú jasným dôkazom, že ženské pokolenie netreba podceňovať v nijakom povolaní.

Prečo by ste ich príbeh teda nemali zmeškať v kinách? Tu je 5 dôvodov!

1. Zaujímavý príbeh

Dokonalá profesionálka sa po náhodnom stretnutí vo vlaku podujme zasvätiť nadšenú amatérku do tajov zvádzania a okrádania mužov. S vypätím všetkých síl a po sérii neuveriteľných zážitkov sa Josephine podarí z Penny vykresať kolegyňu na úrovni, síce trošku nekonvenčnú, ale zato s obrovským potenciálom. A zrazu sa zo žiačky stáva vážna konkurentka. Ktorá z nich bude nakoniec úspešnejšia?

2. Plný humoru

Dobrý príbeh by však nebol nič bez kvalitných vtipov. Samozrejme, novinka kombinuje viacero žánrov, no tým najvýraznejším ostáva komédia. A práve na túto časť by sme sa mali tešiť. “Prvou vecou, ktorú som si všimla, keď som si to [scenár] prečítala, bolo, ako veľmi vtipné to je,” dodala k humoru vo filme Podfukárky herečka Anne Hathaway.

the hustle

Zdroj: forumfilm.sk

3. Remake, ale nie až tak

Samotný dej vychádza z rovnakého príbehu, ktorý už spracovala komédia Špinaví, prehnití grázli (1988), v ktorej si hlavné úlohy zahrali herci Steve Martin a Michael Cane. Avšak, novinka sa v niečom milo líši. To opäť priblížila titulná herečka:

“S príbehom Špinavých, prehnitých grázlov som zoznámená. Potešilo ma však, že zmenou pohlavia dvoch hlavných postáv sa ten film otvára novým veciam a nepôsobí ako remake, ale ako niečo svojské, nové.”

rebel wilson podfukárky

Zdroj: forumfilm.sk

4. Priateľská spolupráca

V hlavnej úlohe sa okrem Anne Hathaway objaví aj herečka Rebel Wilson. Tá okrem toho pôsobila aj ako producent filmu, pričom sa veľmi tešila, ako to im dvom klapalo na pľaci. Spoliehali sme sa na náš vzájomný vzťah. S Anne som nikdy nepracovala a vždy som bola jej fanúšičkou, a ako producent sa mi ju podarilo obsadiť.”

“Je to splnený sen.”

chris addison film podfukárky

Zdroj: forumfilm.sk

5. Talentovaní tvorcovia

Do režisérskej stoličky si pri tomto projekte sadol Chris Addison. Ten je úspešným stand-up komikom, no taktiež hercom a scenáristom. To nám dáva ďalší dôvod tešiť sa, keďže film Podfukárky bude jeho celovečerný režisérky debut. No a aby ste si predstavili, akým zdravým spôsobom sa Addison postavil ku produkcii, pri rozhovoroch takmer nikdy nerozpráva o sebe, ale vždy chváli svojich kolegov, obzvlášť scenáristku:

“Nebolo to také jednoduché, ako len vymeniť pohlavia. Bolo potrebné nájsť nové spôsoby, ako povedať to, čo bolo povedané 30 rokov dozadu. To je naozaj ťažké. A ona (Jac Schaeffer) to dokázala naozaj brilantne.

film Podfukárky

Zdroj: forumfilm.sk

Komédiu Podfukárky do slovenských kín už 20. júna prinesie spoločnosť Forum Film SK. Tak čo, tešíte sa?

Andrej Cvik
About author

Volám sa Andrej, mám 19 rokov, som študentom vysokej školy a verím, že tvorením sa dá zmeniť svet k lepšiemu. // Moje TOP tri najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  Pridaj komentár