5 Hollywoodskych párov, ktoré sa dali dokopy pri natáčaní filmu

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

V Hollywoode sa menia partneri a partnerky ako ponožky, avšak existujú páry, ktorým to vydrží celé roky a v niektorých prípadoch snáď aj navždy. Dnes sa pozrieme na Hollywoodske páry, ktoré sa vďaka nakrúcaniu spoločného projektu vlastne dali dokopy.

5. Dax Shepard a Kristen Bell / Udri a zdrhni (2012)

Zdroj: youtube.com

Dax a Kristen sa vo filmovej brandži pohybujú už dosť dlho. Dax si napríklad zahral vo filme Zathura: Vesmíre dobrodružstvo a Kristen Bell je známa vďaka seriálu Veronica Marsová. Dvojica sa stretla pri natáčaní akčnej komédie Udri a zdrhni. Vo filme stvárnili zaľúbený pár a zrejme sa im to zapáčilo, keďže sa neskôr dokonca vzali.

4. Angelina Jolie a Brad Pitt / Pán a Pani Smithovci (2005)

Zdroj: i.huffpost.com

Tak tento pár zrejme poznáte všetci. Obaja sa už dlhšie poznali, no ich vzájomne city sa prejavili pri nakrúcaní akčnej komédie Pán a pani Smithovci. Tá sa stala megahitom a z Brada a Angeliny sa stal Hollywoodsky pár číslo 1.

3. Paul Newman a Joanne Woodward / Pán a pani Bridgeovci (1990)

Zdroj: classicmoviehub.com

Máme tu ďalší film, v ktorom sa herci spoznali vďaka nakrúcaniu filmu, kde stvárnili pár. Tentokrát však ide o drámu, v ktorej sa manželstvo postupne rozpadá. Tento film nevyniká nejakou extra kvalitou, ale aspoň vďaka nemu vznikol tento ikonický pár.

2. Courteney Cox a David Arquette / Vreskot 3 (2000)

Zdroj: hellomagazine.com

Courteney určite poznáte zo sitcomu Priatelia, kde stvárnila Monicu Gellerovú. Vďaka sláve sa dostala do hororu Wesa Cravena Vreskot. V tejto sérii sa zoznamila s David Arquettom, ktorý si napríklad zahral v horore Kruh od Gorea Verbinského. Zaujímavé je, že týchto dvoch dal dokopy práve horor.

1. Will Smith a Jada Pinket Smith / Ali (2001)

Zdroj: eonlinethumbs-a.akamaihd.net

Hviezdny Will Smith spoznal svoju životnú lásku už v začiatkoch svojej kariéry a to vďaka filmu Ali. Odvtedy sú stále spolu a ako viete, majú aj deti, ktoré taktiež vedú k hereckej a speváckej kariére.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -