5 najlepších MCU tímov, ktoré sme si obľúbili!

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

V Marvel Cinematic Universe už vzniklo pár skvelých tímov, ktoré sa nám predstavili v posledných rokoch. Dnes sa pozrieme na 5 najlepších, ktoré sme si úplne obľúbili!

5. The Revengers

V treťom pokračovaní filmu Thor stratí hlavný hrdina vlasy a dokonca aj svoje kladivo. Pritom na Asgard útočí zlá Hela. Thor tak na všetko sám nestačí a tak vtipom vytvorí vôbec najzábavnejší tím celého MCU, ktorý sa skladá z Hulka, Lokiho, Valkýrie a samozrejme Thora. Chémia medzi nimi je skvelá a diálogy fakt nemajú chybu.

Zdroj: fandom.wikia.com

4. Agenti S.H.I.E.L.D.u

Agent Phil Coulson sa nám predstavil v Iron Manovi či v Avengers. Jeho postava bola natoľko populárna, že sa objavila aj v seriáli Agents of S.H.I.E.L.D. Tam sa stal vodcom podobným ako napríklad Nick Fury. Jeho tím sa skladá z pilotky Melindy May, technického experta Lea Fitza a Daisy Skye Johnsonovej. 

Zdroj: denofgeek.com

3. The Defenders

Netlflix nám v spolupráci s Marvelom priniesol štyri samostatne seriály. Daredevila, Jessicu Jones, Lukea Cagea a Iron Fista. Z nich najviac zažiaril Daredevil. Avšak každý z nich mal úspech. A tak sme sa prvýkrát dočkali hraného seriálu The Defenders, v ktorom sa títo hrdinovia spojili proti spoločnému nepriateľovi.

Zdroj: denofgeek.com

2. Strážcovia Galaxie

V roku 2014 sme sa dočkali zábavného komiksového filmu plného originálnych postáv a humoru. Tím Strážcov z Galaxie sa skladá z Groota, Rocketa, Star Lorda, Gamory a Draxa. To platilo pri prvej časti. Neskôr sa k nim pripojili Mantis a Nebula. Ako sme už povedali, tieto postavy zdobí hlavne svieži humor, ktorého je dosť aj vo vypätých scenách, kde by ste ho nečakali.

Zdroj: digitalspy.com

1. Avengers

Ktorý iný tím by mohol získať prvenstvo v tomto rebríčku, že? Celé to odštartoval Tony Stark a jeho Iron Man. Potom sa pridali Hulk, Black Widow, Captain America, Hawkeye, Thor a ďalší. Avengers je skrátka tím snov. Toto tvrdenie potvrdil megahit Avengers: Infinity War, ktorý v týchto dňoch dosiahol tržby miliardy dolárov.

Zdroj: noticiasdelsoldelalaguna.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -