Zábava

5 najlepších scén s úžasnou Harley Quinn!

Harley Quinn je komiksová postava z dielne DC Comics, ktorú skvelo stvárnila krásna Margot Robbie. Harley je šialená a k tomu sexi. Túto kombináciu vystihla Margot dokonale. Harley sa predstavila v roku 2016 v komiksovom hite Jednotka Samovrahov (2016). Aj keď film nebol dokonalý, Harley v podaní Margot Robbie pobavila snáď všetkých. Dnes sa preto pozrieme na najlepšie scénky tejto bláznivej “mrchy!”

5. Harley sa prezlieka

Dej filmu zrejme poznáte. Zločinci musia ochrániť svet pred skazenou Enchantress. Teda našich “hrdinov” vytiahli z ciel a dali im ich zbrane a šaty. Harley nie je práve hanblivé dievčatko a dokonale nám to ukázala práve v tejto scéne.

4. Harley – predstavovanie postavy

Aj predstavovanie samotnej Harley nám divákom stojí za to. Hlavne časti s Jokerom, ktoré sú skvelo natočené.

https://www.youtube.com/watch?v=0Q_9ay7kG7s

3. Harley a elektrošoky

Áno, aj s týmto má naša Harley veľké skúsenosti. Samozrejme sa Harley nemôže dotýkať mreží, no ju to samozrejme nezaujíma. Hlavne ak sa baví tým, že provokuje miestneho bachara.

https://www.youtube.com/watch?v=wV-GFhC8PZ0

2. Harley a Joker

Vec názoru. Takto by sme zhodnotili kritické ohlasy na Jokera v podaní Jareda Leta. Ten patrí medzi veľmi uznávaných hercov, no po Heathovi Ledgerovi by chcel ísť len málokto. No musíme uznať, že s Harley im to pristane, aj napriek tomu, že ide najšialenejší pár storočia.

https://www.youtube.com/watch?v=nh3HYyEeRZk

1. Harley vo výťahu

Že vám zatiaľ Harley vôbec nepripadá nebezpečná? V tom prípade si určite pozrite túto scénku, v ktorej “hrdinka” zneškodní pár monštier!

Ktorá z týchto scén sa vám páči najviac a ako hodnotíte Harley v podaní Margot Robbie? Nezabudnite tento článok podporiť svojim lajkom. 

About author

May the Dark Side be with you, Anakin!
  Related posts
  FaktyZábava

  TOP 10 zaujímavých faktov o tvojich obľúbených filmoch #31

  ZábavaZaujímavosti

  10 zaujímavostí, ktoré ste (určite) nevedeli #50

  Zábava

  10 bláznivých fotiek z nakrúcania Harry Pottera

  ZábavaZaujímavosti

  10 zaujímavostí, ktoré ste (určite) nevedeli #49

  Pridaj komentár