5 najnovších hier na Steame, ktoré ste mohli prehliadnuť a určite stoja za povšimnutie! #2

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

5 najnovších hier na Steame #2

Dni plynú ako voda a prvý novoročný týždeň k nám opäť doniesol poriadne bohatý „balík“ nových hier na Steam. Ako je tomu už zvykom, aj tentokrát ich bolo 10, no v tomto článku si zhrnieme tie, ktoré určite stoja za povšimnutie a možno ste ich prehliadli. Nachádzajú sa medzi nimi naozaj zaujímavé klenoty, ktoré ocení nejeden hráč. Nech sa páči.

WILD WOLF

Vydané: 25. december

Vývojár: Altai Game Studio

Vydavateľ: Altai Game Studio

 Cena: 9,99 eur
Hry o prežitie na Steame vychádzajú ako na bežiacom páse, no táto je niečím špeciálna. Ocitáte sa totižto v úlohe osamelého vlka, ktorý čelí nejednej prekážke. Budete sa musieť spriateliť s okolitou divočinou a niekedy to nebude vôbec jednoduché.

IRONBOUND

Vydané: 4. január

Vývojár: Secret LEVEL SRL

Vydavateľ: Makin Fun, Inc

Cena: Zadarmo

Bezplatné hry predsa nikdy nemôžu byť zlé, nemám pravdu? V tejto si vyberiete zo 4 druhov postáv, z ktorých každá disponuje niečím špeciálnym. Od toho momentu sa dostávate do „kolotoča„, v ktorom čelíte formátu 1v1. Súboje môžu trvať niekoľko minút, no určite zabavia nejedného z vás. Hra je výnimočná v tom, že si ju taktiež môžete stiahnuť do vašich mobilných zariadení a to platí pre operačné systémy iOS a Android. Na všetkých zariadeniach môžete použivať rovnaký účet, takže táto hra môže byť stále vo vašom vrecku.

Flora

https://youtu.be/Zb1FAjBmTP0

Vydané: 28. decembra

Vývojár: The Game Bakery

Vydavateľ: The Game Bakery

Cena: Zadarmo

V tejto hre na vás čaká veľmi zaujímavý a hlavne otvorený svet, ktorý pracuje na princípe dobrodružného hybrida. Ocitáte sa v kruhu korupcie, ktorý ovplyvňuje všetky svetové lesy. S problémami prichádza samozrejme aj násilie a hráči budú mať čo robiť. Recenzie sú zatiaľ veľmi slušné a dať šancu hre, ktorá je zadarmo nemôže byť predsa zlé.

Bombernauts

Vydané: 30. decembra

Vývojár: Eyebrow Interactive

Vydavateľ: Eyebrow Interactive

Cena: 9,99 eur  

Online multiplayerová akčná hra o bombardovaní nepriateľov. Určite ste už podobné hry videli a táto ide príkladom. Musíte byť hlavne všímavý a na mape hľadať miesta, kde vás môže čakať odmena. K dispozícii budete mať aj „overpoweredzbrane, ktoré budú vždy ukryté na neznámom mieste. Medzi nimi nájdete veci ako jetpack, rakety rôznych druhov a iné. Na výber máte viac ako 100 máp s rôznymi témami, v ktorých budú vždy nachystaní pasce. Vyzerá to byť dosť elegantná hra, ktorá však na hernom trhu čelí obrovskej konkurencii.

Vodka 

zdroj: pcgamer

Vydané: 28. december

Vývojár: CharlieH

Vydavateľ: CharlieH

Cena: 0,99 eur

Táto hrá funguje na báze „hra s vtipmi“ a vyvinula ju osoba, ktorá je zodpovedná za hry ako Shake Your Money Simulator a Super LOH. Takže sa nieť čomu diviť a nie je to žiadnym prekvapením. Napriek tomu sa ľudia tejto hre tešia a to aj vďaka názvu, ktorý v sebe skrýva Rusko. Značka by teda bola a čo sa skrýva vo vnútri? V hre sa nachádza 5 šéfov a nespočetne veľa zábavných nepriateľov. Čaká na vás veľa skúšok a hlavne nezabúdajte na jednu dôležitú vec. Celá hra sa točí okolo vodky.

Dúfam, že ste medzi vyššie menovanými hrami našli aspoň jednu, ktorá vás upútala a dáte jej šancu. Tie ďalšie sa objavia už budúci týždeň a verím, že sa tu opäť stretneme, aby sme sa pozreli na hry, ktoré ste si pravdepodobne nevšimli a to si určite nezaslúžia.  

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -