5 najobľúbenejších filmov Groota zo Strážcov Galaxie! Áno, aj strom môže mať svoje obľúbené filmy!

Nenechajte si ujsť

Denis Bandura
I am Mr. Meeseeks, look at me

Groot dokáže rozprávať?

Keď v roku 2014 prišli do kín Strážcovia Galaxie, nikto nečakal, že by sa film mohol vyšplhať tak vysoko. Ľudia dávali najväčšiu pozornosť Avengers: Age of Ultron, no nikto si nevšimol, že skutočná perla sa skrýva. A že tou perlou je film Strážcovia Galaxie. A nikto pred filmom nepočítal s tým, že to dotiahnu na dvojku, a že bude oznámená aj trojka. Strážcovia Galaxie sa ako film dokázal vyrovnať pokojne aj Avengers. No jeden charakter bol predsa len špeciálny. Bol to Groot.

5 najobľúbenejších filmov Groota

Ako to samo rotten tomatoes uvádza, pred niekoľkými rokmi sa im podarilo odchytiť Grootovho kamaráta Rocketa a spraviť s ním rozhovor. Rozhovor sa týkal jeho piatich najobľúbenejších filmov. A tak ani tento krát téma nebola iná. No s Grootom bolo takmer nemožné spraviť rozhovor. No našťastie, samotný James Gunn, režisér filmu ponúkol odpovede na otázku, aké filmy má jeho hviezda Groot najradšej. Tu je rebríček Grootových piatich najobľúbenejších filmov aj s jeho komentárom.

Many Adventures of Winnie the Pooh

“I am Groot”

manyadventures-01
Zdroj: DVDizzy.com

Police Academy 7: Mission to Moscow

“I am Groot”

MMDPOAC EC003
Zdroj: cineplex.com

Million Dollar Arm

“I am Groot”

Million-Dollar-Arm
Zdroj: showfilmfirst.com

The Hottie and the Nottie

“I am Groot”

The Hottie & The Nottie
Zdroj: madeinatlantis.com

Godfather II

“I am Groot”

GAC_GodfatherII
Zdroj: http://ourgoldenage.com.au

Nie som si tak úplne istý, či sa starý a Baby Groot zhodujú vo svojich názoroch a ako v ich rodine funguje prenos genetických informácií. Každopádne, vyzerá to dosť pestro. Nájde sa tu naozaj zlý film ale aj naozaj dobrý. Nabudúce sa pozrieme na Rocketovu TOP 5 filmov!

ZDROJIMDb

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

Najnovší obsah