5 najočakávanejších filmov, ktoré si pozrieme v auguste! Na ktorý sa tento mesiac tešíte najviac?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

5 najočakávanejších filmov augusta 2018

Leto je v plnom prúde, s čím automaticky prichádzajú aj tie najočakávanejšie filmy roka! Tentokrát sme pre vás opäť vybrali 5 titulov, ktoré si pozrieme už tento mesiac. Na svoje si prídu fanúšikovia animákov, akčných thrillerov, hororov a viac! Tak čo, na ktorý sa tešíte najviac?

MEG: Hrozba z hlbín – 9. august

Hlbokomorská ponorka bola napadnutá obrovským tvorom o ktorom si mysleli, že už neexistuje. Tá sa teraz nachádza poškodená na dne priekopy Tichého oceánu – s posádkou uväznenou vo vnútri. S ubiehajúcim časom, čínsky oceánograf (Winston Chao) privolá na pomoc skúseného záchranára Jonasa Taylora (Jason Statham), aby zachránil posádku od tejto nezadržateľnej hrozby, ktorou je prehistorický 30-metrový žralok Megalodon. To, čo nikto nepredpokladal je, že pred niekoľkými rokmi sa Taylor s týmto strašným stvorením už stretol. Teraz musí čeliť strachu o vlastný život, aby zachránil všetkých uväznených.

NÁČELNÍK / Alpha – 30. august

Počas poslednej doby ľadovej si chlapec odlúčený od svojho kmeňa vytvorí puto s vlkom, tiež izolovaným od svorky. Z odvekých nepriateľov sa zrazu musia stať spojenci, iba tak totiž dokážu nájsť cestu domov. Spoznajte príbeh zrodu psa ako najlepšieho priateľa človeka.

Slender Man – 23. august

V malom mestečku v americkom Massachusetts chcú štyri stredoškoláčky rituálom poprieť existenciu tajomného SLENDER MANA. Keď však jedna z nich záhadne zmizne, všetko nasvedčuje tomu, že je v skutočnosti jeho poslednou obeťou.

Mission: Impossible – Fallout – 2. august

Ethan Hunt si vždy vyberal nesplniteľné misie. Vždy v nich bol úspešný. Na začiatku tohto príbehu však čelí úplne novej situácii. Niečo sa pokazilo a vinou jeho zlyhania sa ocitnú v smrteľnom ohrození svetové metropole. Ethan je presvedčený, že len on so svojím tímom dokáže tragickú chybu napraviť. Do hry ale vstupujú ďalší hráči, ktorí mu možno pomáhajú, ale možno tiež sledujú svoje vlastné záujmy, ktoré sú v rozporu s tými Ethanovými. Rozdelenie na kladných a záporných hrdinov nebude tentoraz vôbec jednoduché. V pozadí navyše čím ďalej rýchlejšie uteká čas v ústrety momentu, ktorý dramaticky zmení mapu sveta.

Rodinka úžasných 2 / The Incredibles 2 – 2. august

Ako príťažlivejšia polovička z najslávnejšej superdvojice sa Helen stáva tvárou kampane, ktorá má vyžehliť obraz superhrdinov v očiach verejnosti. Bob sa tak musí venovať domácim povinnostiam a hlavne výchove detí – Violet, Dasha a najmä malého Jack-Jacka, ktorého superschopnosti sa ešte len majú prejaviť a prekvapiť všetkých, vrátane vlastných rodičov. Zdalo by sa, že superhrdina Bobovho kalibru s tým nemôže mať problém. Omyl! Navyše sa objaví nový nepriateľ s geniálnym diabolským plánom a Parrovci musia čeliť výzve, ako zvládnuť domácnosť, pubertu detí, školskú dochádzku a popritom ešte zachrániť svet.

Čo vravíte na nás výber najočakávanejších filmov tohto mesiaca? Na ktorý z nich sa tešíte najviac? Vaše postrehy a názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: ufd.sk, cine-max.sk

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -