5 najočakávanejších filmov, ktoré si pozrieme v júni! Na ktorý sa tento mesiac tešíte najviac?

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Volám sa Andrej, mám 21 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

5 najočakávanejších filmov júna 2018

Či už sa pozriete z okna alebo len pomyslíte na to ako svieti slnko, jedna vec je jasná – leto už je tu! S ním prichádzajú dni zábavy a oddychu s rodinou, priateľmi. Nezabúdajme však, že práve počas letnej sezóny sa do kín dostávajú tie najočakávanejšie filmy roka! Mesiac jún sezónu nakopne naozaj vo veľkom štýle, obzvlášť sa totižto tešíme na veľkolepé pokračovania obľúbených príbehov. Nech sa páči, toto je 5 najočakávanejších filmov júna!

Taguj! – 14. jún

Pre divácky zážitok sú v mnohých prípadoch naozaj vtipné komédie. Každý totižto dokáže oceniť a užiť si premietanie v kine, kedy sa smejete a zabávate s desiatkami ďalších ľudí. My sa z toho dôvodu tešíme na komédiu Taguj! (Tag), ktorá vyzerá originálne a naozaj vtipne. Taktiež sa už nemôžeme dočkať hereckého obsadenia, ktoré pozostáva z mien ako Jeremy Renner, Ed Helms, Jon Hamm, Hannibal Buress, Jake Johnson, Annabelle Wallis, Isla Fisher či Rashida. Celovečerná náháňačka naprieč celým štátom? To znie viac, než zábavne!

Ghost Stories – 7. jún

Hororová dráma Ghost Stories mala vo Veľkej Británii či USA premiéru už dávnejšie. Aj preto sme si už mohli prečítať slušnú dávku zahraničných recenzií. Zatiaľ to vyzerá tak, že nie je žiaden dôvod sa na nadchádzajúcu slovenskú premiéru netešiť, keďže tí, ktorí film už videli, ho chvália za nostalgické a klasické kvality starších hororov. Objaviť by sa v ňom taktiež mali prvky psycho-thrilleru, čo má za následok efektívny či obzvlášť chladný a strašidelný výsledok.

Debbina 8 – 7. jún

Sandra Bullock si zahrala postavu Debbie Ocean, ktorá strávila viac ako päť rokov vo väzení. Ani ten čas však nepremárnila, keďže ho vyplnila prevažne vymýšľaním zložitého plánu, ako ukradnúť Toussaint – diamantový náhrdelník ohodnotený na 150 milliónov dolárov. Plánuje to urobiť počas jednej z najsledovanejších udalostí roka, prestížneho bálu Met Gala. Nezvládne to však sama a rovnako ako kedysi jej brat, aj ona si bude musieť zohnať pomocné ruky, ktoré jej pomôžu s touto nesmierne ambicióznou lúpežou. Nemáme pochybnosti o tom, že spin-off Dannyho jedenástky bude stáť za to!

Sicario 2: Soldado – 8. jún

Všetci poznajú výborný film pod menom Sicario. Príbeh pokračovania bude o drogovej vojne na hraniciach medzi Mexikom a USA, ktorá sa vystupňovala v pašovanie teroristov cez americké hranice. Túto situáciu môže vyriešiť iba federálny agent Matt Graver (Josh Brolin), ktorý sa opäť spojí s neúprosným vrahom Alejandrom (Benicio Del Toro). Ako povedal samotný scenárista, pokračovanie bude tak temné, že Sicario bude oproti Soldadu vyzerať ako komédia. Jednoducho pôjde o lepší, väčší a brutálnejší film!

Jurský svet: Zánik ríše – 21. jún

V ukážke očakávaného pokračovania sme si mohli všimnúť vybuchujúcu sopku, pod ktorou sa preháňajú dinosaury a aj legendárny T-Rex. To znamená len jediné – park je preč. Prehistorické zvieratá sú na úteku a celkom zreteľná je hrozba, kedy by zaútočili na svet ľudí. Nechýba ani naše duo hlavných hrdinov, ktorí musia čeliť nebezpečenstvu tvárou v tvár. Claire (Bryce Dallas Howard) a Owen (Chriss Pratt) sa snažia zachrániť všetko, čo sa len dá. Znamená to ale aj druh dinosaurov?

Už teraz je jasné, že tento mesiac si užijeme množstvo skvelých filmov! Na ktorý z nášho zoznamu sa tešíte najviac?

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -