5. sezóna House of Cards dostala dátum premiéry a Teaser. Korupcia sa vracia!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

5. sezóna House of Cards

O výbornom Netflixovom seriáli House of Cards sme tu už písali. Dokonca sme sa na neho zamerali v článku TIP na seriál. Máme pre vás dobrú správu, politika, moc a korupcia sa vracia na naše obrazovky. Netflix odhalil dátum premiéry 5. sezóny House of Cards, spolu aj s prvým Teaser Trailerom. Všetky epizódy budú na Netflixe dostupné už 30. mája 2017.

Opäť uvidíme naše obľúbené duo Franka a Clair Underwood. Drsného politika v pravom slova zmysle stvárňuje úžasný herec Kevin Spacey. Jeho ženu, ktorá je ešte väčšie zlo ako on, hrá Robin Wright. Ani Fico nesiaha v prefíkanosti manželom Underwoodovcom. Seriál by sme normálne uvideli už vo februári, ale po pár zmenách a odložení, ho uvidíme o dosť neskôr, a to v máji. Zaujímavým faktom je, že Netflix zverejnil tieto informácie o premiére v deň inaugurácie Donalda Trumpa.. A tak je tento seriál veľmi aktuálny, pretože Frank a Clair sa práve pripravujú na voľby.

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -