5 talentovaných hercov, ktorí nie sú slávni tak, ako by si zaslúžili #1

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

5 talentovaných hercov, ktorí si zaslúžia viac

V dnešnom článku sa pozrieme na päť hollywoodskych hercov, ktorých tváre určite poznáte, no mená možno nie. Sú síce naozaj talentovaní, no obsadzovaní sú iba pár krát do roka v menších, no určite úspešných filmoch. Pre svoj talent a charizmu by si tak určite zaslúžili oveľa viac uznania a slávy. Každopádne, v Hollywoode majú pravdepodobne ešte veľkú budúcnosť a počuť o nich budeme často. Pozrieme sa spolu na to, v ktorých projektoch najviac zažiarili a v ktorých ich v budúcnosti uvidíme. Pokiaľ by sa vám tento formát článku páčil, určite nám do komentárov napíšte mená hercov, ktorí by sa mohli ukázať v budúcej časti!

Bobby Cannavale

Bobby Cannavale
Zdroj: justjared.com

Herec, ktorý by si ihneď zaslúžil hlavnú rolu v hollywoodskom filme. Poznať ho totižto môžeme iba z filmových a seriálových vedľajších úloh, ktoré držia na uzde jeho veľký potenciál. Pred pár rokmi sa ukázal vo filme Ant-Man, ale taktiež ako vedľajšia postava v seriáli Impérium – Mafia v Atlantic City. Nedávno sme ho mohli vidieť aj v potencionálnej oscarovke I, Tonya s Margot Robbie. Svoj naozajstný talent však ukázal v tretej sérii seriálu Mr. Robot, kde si zahral jednu z najlepších postáv, Irvinga. Jeho charizma je priam neuveriteľná. Pár rokov dozadu si dokonca vyslúžil 2 ceny Primetime Emmy. Jeho očakávaným projektom je určite film The Irishman, v ktorom si zahrá vedľajšiu rolu Joe Galla.

Tony Revolori

Tony Revolori
Zdroj: news.stlpublicradio.org

Talentovaný mladý herec, ktorí by o pár rokov mohol nahradiť mená ako Dev Patel alebo Kumail Nanjiani. Najviac si Tonyho môžete pamätať z filmu Spider-Man: Návrat Domov, kde hrá kontroverzne obsadeného Flasha Thompsona. Svoj ozajstný talent však ukázal vo filme Grandhotel Budapešť, kde si zahral postavu menom Zero. V budúcnosti by som si Tonyho vedel predstaviť ako hlavnú postavu vo filmoch ako bol napríklad Lion alebo Milionár z chatrče. Revolori začal hrať už ako dvojročný a taktiež mu ide aj hranie na gitare, piáne, basgitare a dokonca aj spieva. Dúfajme teda, že ho v pokračovaní Spider-Man filmu uvidíme ešte viac!

Zoe Kazan

Zoe Kazan
Zdroj: heraldnet.com

Na našom zozname nepochybne nemôže chýbať ani ženské meno! Mojim výberom je teda herečka Zoe Kazan, ktorú po mene pozná naozaj málokto. Naopak, jej tvár si zas zapamätá snáď každý! Späť v roku 2013 ukázala svoj talent vo výbornej romantickej komédii What If a tento žáner jej jednoducho svedčí asi najviac. Jej prelomová rola však prišla minulý rok, kedy si zahrala v možnej oscarovke menom The Big Sick/Srdcu nerozkážeš spolu s Kumailom Nanjiani. Opäť ide o romantickú komédiu a v tejte snímke si herečku naozaj zamilujete. Žiadne veľké projekty aktuálne naplánované nemá a tak dúfame, že sa čoskoro opäť niekde ukáže.

Timothée Chalamet

Timothée Chalamet
Zdroj: ew.com

Ja osobne som si tohto herca po prvýkrát všimol vo filme Insterstellar, kde si zahral mladšiu verziu brata Murph. Jeho kariéra síce odvtedy vystrelila, no po mene ho však pozná málokto. Určite treba uznať, že rok 2017 bol jeho, zahral si totižto až v dvoch možných oscarových filmoch. Vedľajšiu rolu si zahral v snímke Lady Bird, kde sa ukázal ako jeden z chlapcov Christine. Ten pravý talent sme však videli vo filme Call Me by Your Name/Daj mi Tvoje Meno, ktorý sa onedlho dostane aj ku nám do kín. Práve v tomto filme si zahral opačne orientovanú postavu a verte nám, ide o jeden z najlepších filmov minulého roka. Zahrať by si mal v ďalšej romantickej komédii Woodyho Allena, A Rainy Day in New York spolu s Jude Lawom a Elle Fanning. Po filme Koleso zázrakov sme však ohľadom tohto režiséra naozaj skeptickí.

Lucas Hedges

Lucas Hedges
Zdroj: nydailynews.com

Skôr či neskôr sa tento herec stane hviezdou všetkých veľkých dramatických filmov. Z nášho výberu je určite najslávnejší, no jeho čas ešte len príde. V roku 2014 sa rovnako ako Tony Revolori ukázal v snímke Grandhotel Budapešť, ktorá zozbierala podobných hercov. To pravé zviditeľnenie však prišlo v roku 2016, kedy si zahral vo filme nominovanom na Oscara, Manchster by the sea/Miesto pri mori. Po boku herca Caseyho Afflecka si zahral vedľajšiu úlohu, za ktorú si taktiež vyslúžil nomináciu na Oscara! Minulý rok sa ukázal v dvoch potencionálnych oscarovkách, Lady BirdTri bilbordy kúsok za Ebbingom. Všetkých týchto hercov tak v podstate spájajú oscarové filmy a možno je aj dobré, že sa neukazujú v blockbusteroch.

Poznáte týchto hercov a máte ich radi? Ktorých by ste chceli vidieť v budúcej časti?

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -