5 zaujímavých faktov o Fortnite, najpopulárnejšej hre súčastnosti, ktoré ste možno nevedeli!

Nenechajte si ujsť

Top 5 zaujímavých faktov o Fortnite

Určite väčšina z vás počula o hre Fortnite. Momentálne je to najpopulárnejší a najhranejší online titul, ktorý každý deň zapnú milióny fanúšikov po celom svete. No viete o ňom všetko? Dnes sme si pre vás pripravili 5 zaujímavých faktov o Fortnite, ktoré ste možno nevedeli!

Fortnite je prvá free-to-play Battle Royale hra

Fortnite (Battle Royale), bola prvá Battle Royale hra v histórii, ktorá bola zdarma. Dovtedy tu boli len hry ako H1Z1, PUBG a podobné, ktoré sme si však museli kúpiť aby sme si ich mohli zahrať.

Sláva až po 7 rokoch

Fortnite Save the World mód je tu už dlhšie, konkrétne je tu hra už od roku 2011, no príliš veľa ľudí ju nepoznalo. Svoju slávu zažíva až od spustení Battle Royale módu, ktorý priniesol člen Epic Games tímu len ako test. Aj keď je hra medzi nami už 7 rokov, stále je v Early Access prístupe.

Skiny a tance založené na skutočnosti

V hre máme množstvo skinov a tancov, ktoré si môžeme zakúpiť. No ako vznikli? Väčšina z nich je v skutočnosti založená na virálnych videách alebo populárnych a zábavných oblečeniach. Na YouTube je viacero videí, ktoré nám ukazujú to, odkiaľ skiny a tance pochádzajú. Zaujímave, však?

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=IBaiZbMEnyA]

Epic Games nestojí len za touto hrou

Za populárnych úspechom stojí štúdio Epic Games, ktoré však nepracovalo len na hre Fortnite. Epic Games pracovalo aj na ďalších známych tituloch, ako napríklad Paragon alebo Gears of War.

Fortnite hrajú aj známe tváre

Hru hraje mnoho známych tvárí. Môže sa vám stať, že na mape stretnete známych športovcov, hudobníkov, hercov atď. Medzi najväčšie celebrity, ktoré zapli Fortnite, patria Travis Scott a Drake, ktorí si zahrali aj s najznámejším streamerom tejto hry – Ninjom. Taktiež nemôžeme zabudnúť na hráčov baseballu a to hlavne na Josha Hadera alebo Davida Pricea.

Vedeli ste o týchto faktoch už skôr? Napíšte nám do komentára, ktorý vás prekvapil úplne najviac!

ZDROJbeano

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -