6. hrací týždeň UniCup: Štartuje play-off UniCup Classic League a Prestige League

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

UniCup Classic League

League of Legends

UniCup Classic League pavúk LoL
UniCup Classic League pavúk LoL; Zdroj: lancraft.cz

Šiesty a zároveň posledný týždeň Classic League v League of Legends nám ponúkol množstvo zaujímavých zápasov. V skupine D proti sebe nastúpili UNIZA inters stellar a EUBA Esport D. Oba tímy mali totiž pred zápasom rovnaký počet bodov. V tomto zápase, ktorý sa dostal až do tretej mapy boli nakoniec úspešnejší hráči Euba Esport D a pripísali si výhru 2:1. Podobne sa podarili postúpiť aj tímu EUBA Esport C.

Posledné slová musia patriť hráčom z STU v Bratislave. Nielen za to, že vo štvrťfinále uvidíme až tri tímy z tejto univerzity, ale aj za to, že všetky tri tímy prešli skupinovou fázou bez jedinej prehry.

Vyzerá to teda tak, že v play-off tak uvidíme množstvo zaujímavých zápasov. Medzi favoritov na celkové víťazstvo budú určite patriť študenti z STU alebo UCM.

CS:GO

UniCup Classic League výsledky CS:GO
UniCup Classic League pavúk CS:GO; Zdroj: lancraft.cz

Posledný herný týždeň bol aj v CS:GO nabitý tesnými bojmi, keďže v niektorých prípadoch museli rozhodovať aj rozstrely. Tie sme videli hneď v niekoľkých skupinách, ktoré tak napokon priniesli postupové priečky pre prvé tímy.

Keďže všetky skupinové zápasy máme za sebou, tak nám nič viac neostáva, len nahliadnuť vopred na nasledujúce zápasy, ktoré sa odohrajú v play-off časti.

V tom uvidíme až tri tímy z UCM a rovnako tri tímy z STU. Vďaka početnejšiemu zastúpeniu by to mohol byť tím, práve z jednej z týchto univerzít, ktorý nakoniec získa titul. Nesmieme však zabúdať ani na TUKE a UK. Oba tímy sa neoplatí podceňovať, predsa len oba prešli skupinovou fázou turnaja bez prehry jedinej mapy.

UniCup Prestige League

League of Legends

UniCup Prestige League pavúk LoL
UniCup Prestige League pavúk LoL; Zdroj: lancraft.cz

Po týždňovej prestávke nám bude spoločne s play-off UniCup Classic League štartovať aj druhá fáza UniCup Prestige Leaague v hre League of Legends.

Tu medzi celkových favorit na triumf nepochybne patrí Esport STUBA, ktorá svoju dominanciu ukázala už v skupinovej fáze. Druhým ašpirantom bude taktiež bratislavský tím, tentokrát však z Univerzity Komenského.

Spolu s play-off oboch líg štartuje aj pravidelná dávka streamovať, ktoré si budete naživo môcť užiť na twitch.tv/unicupsvk Všetky potrebné informácie sa včas dozviete na sociálnych sieťach UniCupu.

Zdroj: lancraft.cz

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -