6 záhadných klipov z filmu Joker odhaľuje dátum vydania druhého traileru!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Už začiatkom októbra príde do kín film Joker, ktorý napraví reputáciu štúdií Warner Bros. a DC. Ide totiž o sólový titul, ktorý nepatrí do spackaného sveta Worlds of DC (DCEU). Režisér Todd Phillips (Vo štvorici po opici) nám prinesie tvrdú psychologickú drámu, v ktorej nazrieme do mysle chorého a šialeného človeka.

Pozrieme sa na samotný zrod blázna, ktorého si zahrá talentovaný Joaquin Phoenix (Gladiátor, Ona). A všetko zatiaľ nasvedčuje tomu, že pôjde o neopakovateľný zážitok. Snímka totiž dostala nomináciu na filmovom festivale Venice International Film Festival v kategórii najlepší film. No a pokiaľ si Joker odnesie sošku Zlatého Leva, tak sa môže rovno tešiť na Oscary.

film joker joaquin phoenix
Zdroj: digitalspy.com

Film Joker sa odhaľuje v šiestich klipoch

Uchádzačom o zlatú sošku by mohol byť aj herec Joaquin Phoenix, ktorý zatiaľ nepremenil ani jednu z troch nominácií na Oscara (The Master, Walk the Line a Gladiátor). Pokiaľ by sa mu to tentokrát podarilo, tak by dosiahol aj iného rekordu – Joker by sa stal jedinou postavou v histórii s dvoma Oscarmi.

Prvého samozrejme získal Heath Ledger za vedľajšiu úlohu vo filme Temný rytier. Šušká sa, že Phoenix predviedol v koži Arthura Flecka priam neuveriteľný a nezabudnuteľný výkon. Presvedčiť sa môžete na vlastné oči prostredníctvom šiestich klipov z filmu, ktoré včera vyšli. Čím sú tak zaujímavé?

Každý z nich trvá iba okolo 8 sekúnd, no v každom na stotinku preblikne nejaký text. Keď spojíte šesť týchto záhadných a kryptických textov do jedného obrázku, tak vám vznikne jasná správa – trailer 8.28.

To značí, že sa už 28. augusta (streda) dočkáme druhého plnohodnotného traileru. V jednom z klipov sa Arthur Fleck zavrel vo vlastnej chladničke, takže sa nevieme dočkať na to, čo uvidíme v plnom traileri.

Film Joker sa do slovenských kín dostane už 3. októbra 2019. Tak čo, vidíme sa v kine?

Zdroj: movieweb.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -