Tekashi 6ix9ine po zvyšok života za mrežami? Dni plné drog a zbraní sa mu vyplácajú!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Vo svete šoubiznisu odjakživa platí, že známi sú ľudia buď dobrí a zábavní, alebo tí, ktorých meno je synonymom s kontroverziou. Vytvoriť kontroverziu je pritom ľahšie, ako sa zdá. Nie je to však bez rizika. Pobehovanie so zbraňami, drogy a zdanlivo ilegálne získané peniaze – pričom všetko sami zavesíte na sociálne siete – sú možno efektívne spôsoby, ako byť slávny. Časom vás však dobehnú. O tom sa práve presvedčil aj rapper Tekashi 6ix9ine! Akému trestu čelí?

Tekashi 6ix9ine ide do väzenia
Zdroj: urbanislandz.com

Tekashi 6ix9ine ide do väzenia! Čomu čelí?

6ix9ine a dvaja z jeho bývalých spolupracovníkov boli ešte v nedeľu (18. november) zatknutí. Polícia New York City ich obdarovala obvineniami z vydierania a používania strelných zbraní v meste. Rapper teraz čelí obvineniam z celkovo až šiestich údajných zločinov. Tie zahŕňajú aj použitie strelnej zbrane pri vykonávaní zločinu, čo potvrdila obžaloba, ktorú nám poskytol portál TMZ. Všetkých teraz nezaujíma nič iné ako trest, ktorému rapper čelí.

Obžaloba, ktorá pôvodne vznikla ešte v roku 2013, odkazuje na Tekashiho a jeho skupinu, ktorí mali vykonávať rôzne zločiny vrátane predaja drog, ozbrojených prepadnutí a používania strelných zbraní. K tomu sa pripočítava aj údajné ozbrojené prepadnutie z 3. apríla, ktoré mal vykonať so svojim bývalým manažérom Shottiem. Podľa všetkého im pri tom pomáhali dvaja členovia gangu Nine Trey Bloods.

Tekashi 6ix9ine ide do väzenia
Zdroj: thesource.com

Tekashi a jeho spolupracovníci mali taktiež predávať heroín, fentanyl, MDMA a marihuanu v New Yorku. Ak ho súd usvedčí zo všetkých vyššie vypísaných obvinení, bude čeliť možnému celoživotnému trestu za mrežami (okrem povinného minima 25 rokov vo väzení).

O veľkú správu ide obzvlášť preto, lebo takmer všetky jeho zločiny sú pevne podložené dôkazmi a dôkladnou dokumentáciou. Žeby Tekashimu odzvonilo a na slobodu sa už nikdy nedostane? To by sme predpovedali len ťažko. Nemôžeme však očakávať, že z tohto prípadu odíde bez ujmy – otázka teraz znie: aký veľký trest nakoniec dostane?

Tekashi 6ix9ine ide do väzenia
Zdroj: pagesix.com

Tak toto sú najnovšie správy o kontroverznom rapperovi 6ix9ine. Myslíte si, že Tekashi naozaj strávi zvyšok života vo väzení? Alebo sa z toho nejak vymotá? Vaše názory nám zanechajte v komentároch!

Zdroj: forbes.com, billboard.com, tmz.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -