7. séria American Horror Story: Ako sa volá, kedy ju uvidíme a o čom vlastne bude?

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Prešli sme vražedným domom, nechutným blázincom, čarodejnicami na predmestí, bizarným cirkusom, tajomným hotelom a paranormálnym vidiekom. Každý kto má rád seriál American Horror Story alebo inak AHS, dobre vie, o čom hovorím. Už onedlho nás čaká v poradí siedma séria a my by sme vás radi oboznámili s tým, čo môžete očakávať. Názov, motív, dátum, klipy a plagáty. Ako všetci dobre vieme, promo materiály seriálu AHS sú vždy mätúce a nikdy o sérií nepovedia veľa. Rovnako je tomu tak aj teraz a keď sa nad tým tak zamyslím, tak o siedmej sérií skoro nič nevieme. A možno práve preto sa na nové série vždy tak tešíme.

American Horror Story Cult
Zdroj: youtube.com

Kedy sa dočkáme 7. série American Horror Story?

AHS sa vráti už 5. septembra 2017 a bude mať 11 častí. Ako sme tomu zvyknutí, epizódy budú vychádzať raz týždenne.

Aký názov bude niesť nová séria AHS?

Nadpis 7. série AHS bol odhalený 20. júla na Comic-Cone v San Diegu. Názov série znie American Horror Story: Cult.

AHS SEASON 7: CULT

Príspevok, ktorý zdieľa Ryan Murphy (@mrrpmurphy),

O čom vlastne „Cult“ bude?

AHS Cult by sa mal zameriavať na Americké prezidentské voľby 2016. Prezradil to sám showrunner série Ryan Murphy a dodal, že táto téma bude pre veľa ľudí naozaj zaujímavá. Nazval ju „a modern-day story“. Taktiež sme sa dozvedeli, že príbeh sa bude odohrávať v Michigane. Cult teda pravdepodobne spojí politický príbeh s hororom.

Ako sa 7. séria začne?

Murphy prezradil, že prvých 10 minút 7. série sa bude odohrávať cez volebnú noc a v životoch našich postáv sa stane niečo hrozné. Voľby boli sami o sebe hororom, prečo teda neurobiť hororový príbeh v samotnom horore?

Klipy a plagáty

Plnohodnotného traileru sme sa zatiaľ nedočkali. Dostali sme však kopu krátkych klipov a plagátov, ktoré dokážu nahnať strach. Všetky sú ladené do dvoch zaujímavých tém. Klauni v amerických farbách a včely s úľmi. Ako však toto celé súvisí so sériou naozaj netušíme.

Kompilácia 11 teaserov s klaunovskou tématikou

Pokiaľ si chcete pozrieť všetky klipy a propagačné materiály ku 7. sérií, nájdete ich na oficiálnom Twitteri American Horror Story!

Ktoré staré ale aj nové tváre v seriáli uvidíme?

Najdôležitejšie samozrejme je, že uvidíme Sarah Poulson a Evana Petersa. Z minulých sérií uvidíme ešte Mare Winningham, Adinu Porter, Cheyenne Jackson a Francesa Conroy. Cult však predstaví aj veľa nových a zaujímavých tvári ako Billy Eichner, Colton Haynes (Arrow), Alison Pill, Lena Dunham a Leslie Grossman. Bohužiaľ, herečky ako Jessica LangeKathy Bates a Lady Gaga v novej sérií neuvidíme…

Ally and Kai in CULT…a love story for the ages.

Príspevok, ktorý zdieľa Ryan Murphy (@mrrpmurphy),

Koľko sérií bude AHS ešte mať?

Je potvrdené, že AHS má série obnovené až po číslo 9. Po Culte sa teda dočkáme ešte dvoch sérií, o ktorých však ešte nevieme, o čom budú. Je možné, že jednou z nich bude spomínané prepojenie prvej (Murder House) a tretej (Coven) série. Ešte minulý rok sme sa však dozvedeli, že 7. séria (Cult) by mala byť prepojená so 4. sériou (Freak Show). Kedže ide o klaunovskú tématiku, bude to mať niečo spoločné s klaunom Twistym?

Medzitým odhalil Murphy na svojom instagrame zaujímavý obrázok, ktorý ukazuje 9 sérií a ich individuálny význam spojený s 9 kruhmi pekla. Cult dostal „Heresy“, teda kacírstvo, čo sa ku politickej téme naozaj hodí. Posledné 2 série teda budú mať „túžbu“ a „násilie„. Znie to zaujímavo!

Interesting

Príspevok, ktorý zdieľa Ryan Murphy (@mrrpmurphy),

To by bolo teda pre 7. sériu AHS zatiaľ všetko. Tešíte sa na Cult? Ostatne s nami naladený a my sa teda vidíme pri najbližšom traileri, alebo pri recenzií samotnej!

ZDROJeonline

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -