7 zaujímavých faktov ohľadom 8. série fenoménu Game of Thrones

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Na 8. sériu geniálneho seriálu Game of Thrones si ešte počkáme, no zatiaľ vám môžeme prezradiť pár zaujímavostí, ktoré by ste určite mali vedieť, ešte pred oficiálnou premiérou seriálovej udalosti roka!

1. Budú sa nakrúcať 3 rôzne konce série, aby sa predišlo prezradeniu toho správneho, ak by náhodou zaúradovali hackeri. Popritom by nemali mať prístup k nemu ani z radov vedľajších a hlavných postáv.

Zdroj: denofgeek.com

2.  Každý diel ôsmej série vyjde tvorcov na 15 miliónov amerických dolárov.

Zdroj: sreencrant.com

3. Epizódy budú oveľa dlhšie a bude ich oveľa menej. Iba 6! Každá z nich však bude viac mať viac ako hodinu. Minimálne hodinu a pol. To znamená, že uvidíme viac toho čo chceme, avšak skončí sa to veľmi skoro.

Zdroj: variety.com

4. 8. séria Game of Thrones obsahuje mnoho téorii, ohľadom finálnej epizódy celého seriálu. Väčšina fanúšikov si myslí, že Bran Stark je vlastne Nočný kráľ. Každopádne sme toho názoru, že sa jednoznačne nedočkáme šťastného konca.

Zdroj: highlighthollywood.com

5. „To čo robíme sa od kníh odlišuje, avšak stále tam máme kľúčové prvky, ktoré sme preniesli z kníh G. R. R. Martina. Avšak verím, že ak si niekto najprv pozrie seriál a potom prečíta knihu, tak bude veľmi prekvapený.“  – David Benioff (producent seriálu) 

Zdroj: mshcdn.com

6. Aj napriek tomu, že bude 8. séria posledná, do sveta G. R. R. Martina sa ešte určite pozrieme. HBO totiž pracuje na spin-off seriáloch, ktoré budú slúžiť ako prequel Game of Thrones. Stanica si pozvala viacerých popredných spisovateľov, ktorí na tomto projekte spolupracujú s Martinom.

Zdroj: media.fromthegrapevine.com

7. Siedma séria nám priniesla viac efektov, než dejových liniek. 8. séria by však mohla byť iná. Hlavne kvôli tomu, že každá epizóda bude mať viac času a teda sa dočkáme epických bitiek a rovnako tak epických dialógov.

Zdroj: digitaltrends.com
ZDROJCSFD

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -