7 zaujímavých faktov zo sitcomu Susedia

Nenechajte si ujsť

Ondrej Surmai
Ondrej Surmai
May the Dark Side be with you, Anakin!

Na začiatku roku sa na obrazovky vrátili v plnej zostave známi Susedia. Seriál, ktorý vznikol ešte v roku 2006, aj v novej verzii stále dokáže rozosmiať Slovákov. Populárny sitcom sprevádza mnoho zaujímavostí. Tušili ste o nich?

1. Kabaretné začatky

Seriál síce vznikol v roku 2006, no jeho hlavní predstavitelia boli známi už omnoho skôr. Celé to začalo ešte v kabaretných vystúpeniach Petra Marcina a Andyho Krausa, ktoré niesli názov Twister. František Stromokocúr a Lászlo Komárom nás spoločne v krátkych skečoch sprevádzali už od začiatku milénia. Po prvom projekte nasledovali ďalšie televízne relácie, ktoré boli založené na podobnom formáte a niesli názov Uragán (2001)Hurikán (2006). Svoje manželky prvýkrát predstavili pomerne neskoro, no práve na základe pozitívnych ohlasov došlo k nápadu vytvoriť seriál.

Zdroj: telkac.zoznam.sk

2. Jedlá od Ildikó by sme chceli jesť všetci

V seriáli je Lászlova popletená manželka typická pre svoje hlášky, ktoré sa celému Slovensku vryli do pamäte a s najväčšou pravdepodobnosťou ich používame dodnes. Okrem toho sa však u všetkých zapísala aj ako najhoršia kuchárka v histórii slovenských seriálov. Musíte nám ale veriť, že to, čo by ste dostali na pľaci seriálu od Ildikó, by ste chceli zjesť do poslednej omrvinky.

Všetky jedlá, ktoré toto drobné žieňa „navarilo,“ sa totiž objednávali z kvalitných bratislavských reštaurácií, takže sa pokojne mohlo stať, že herci pred kamerami znechutene vypľúvali do kvetináča jedlá od popredných šéfkuchárov.

Zdroj: tvnoviny.sk

3. Sledovanosť, ktorá šokovala aj zahraničie

ZDROJtelkac

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -