[UPDATE] Nanovo natočená 8. séria Game of Thrones? To požaduje cez 250 000 divákov!

Nenechajte si ujsť

Andrej Cvik
Andrej Cvik
Mám 23 rokov a moje 4 najobľúbenejšie veci na svete sú káva a moje dve mačky. A tá štvrtá je tajná.

Prvá séria tohto legendárneho seriálu sa začala vysielať 17. apríla 2011. HBO nám vtedy prinieslo niečo, čo sme dovtedy nevideli. Konečne sa začali búrať a porušovať príbehové klišé, na ktoré sme si v tomto žánri zvykli. Dnes, o vyše 8 rokov neskôr, sa vysiela posledná séria. Príbeh sa blíži ku koncu, no diváci aj napriek tomu požadujú, aby sa 8. séria Game of Thrones zrušila a natočila nanovo. Je nejaká šanca, že sa to udeje?

Prečo ľudia nenávidia Game of Thrones?

posledná epizóda game of thrones
Zdroj: vox.com

Nanovo natočená 8. séria Game of Thrones?

Odohrávajúc sa vo Westerose, seriálový príbeh založený na knihách Georgea R.R. Martina si počas rokov nazbieral milióny fanúšikov po celom svete. Pieseň ľadu a ohňa je epikou, ako má byť, pričom seriál je na tom podobne. Teda bol – to aspoň tvrdia nespokojní diváci.

Ako nám potvrdil samotný spisovateľ, už onedlho uvidíme tri Game of Thrones spin-offy. V budúcnosti sa teda ešte máme na čo tešiť. Ľudí však hnevá, že momentálne nevychádza to, čo očakávali. Aj keby im niekto sľúbil, že nadchádzajúce príbehy budú tým najlepším, čo kedy videli, poslednú sériu nepustia z hlavy nikdy. Vadí im na nej totiž takmer všetko.

Natáčanie Game of Thrones
Zdroj: hbogo.sk

Po novom sa na internete dokonca objavila petícia na portáli Change.org, ktorú stihlo podpísať už naozaj množstvo ľudí. Založená bola len pred týždňom, pričom včera mala vyzbieraných už 17 000 podpisov.

Dylan D.človek, ktorý ju vytvoril – k nej napísal: „David Benioff a D.B. Weiss dokázali, že sú žalostne nekompetentnými scenáristmi, pokiaľ sa nemajú od čoho (kníh) odraziť. Tento seriál si zaslúži finálnu sériu, ktorá dáva zmysel. Prekvapte ma a spravte to, HBO!

Kto sa dožil finále Game of Thrones?

Game of Thrones
Zdroj: rollingstone.com

V čase písania tohto článku má petícia vyzbieraných už cez 250 000 podpisov. Štvrť milióna ľudí je teda s poslednou sériou Game of Thrones tak nespokojných, že by ju chceli natočiť nanovo. Samozrejme, pravdepodobnosť toho, že sa to naozaj stane, je prakticky nulová. Je však zaujímavé pozorovať, ako rýchlo ľudia dokázali prestať milovať príbeh, ktorý predtým absolútne hltali.

Aktualizované 17. mája: Doteraz sa vyzbieralo už cez 760 000 podpisov.

Ako sa vám zatiaľ 8. séria Game of Thrones pozdáva? Už ste s radosťou tiež podpísali petíciu, alebo podľa vás ide len o zúfalý pokus nespokojných fanúšikov? Vaše názory nám zanechajte v komentároch! No a pokiaľ sa chcete naživo stretnúť s Night Kingom (Vladimír Furdík), nezmeškajte túto skvelú príležitosť a zájdite na tohtoročné festivaly Y-Games a Y-Con! Viac informácií sa dozviete na tomto odkaze.

Zdroj: change.org, screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -