8. séria seriálu American Horror Story potvrdzuje prvé tri herecké mená!

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 22 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

Začali sme v Murder House, pokračovali sme v bláznivom Asylume a neskôr sme sa dostali na predmestie Covenu. Po ňom sme navštívili bizarnú Freak Show, nezabudnuteľný Hotel, divokú kolóniu Roanoke a nakoniec sme riešili politiku v Culte. Takto krásne sa zatiaľ vyvíja seriál American Horror Story, ktorý čaká na svoju ôsmu sériu. A my samozrejme čakáme na akékoľvek novinky alebo náznaky, ktoré ohľadom nej dostaneme. Zatiaľ o nej síce veľa nevieme, no tvorca Ryan Murphy konečne prezradil, aké tváre uvidíme. Na hercoch zo seriálu AHS je špecifická jedna vec – Vidíme ich skoro v každej sérii a vždy musia hrať diametrálne odlišné postavy!

Evan Peters, Zdroj: www.hypable.com

8. séria seriálu American Horror Story

Ryan zatiaľ prezradil tri mená, ktoré budú stáť na čele 8. sezóny. Myslíme, že tieto tváre už určite dobre poznáte a všetky vás potešia:

„Kathy a Sarah Paulson majú na práci veľa skvelých vecí. Takže, spolu s Evanom Petersom, všetci traja budú tento rok hlavnými postavami.“

Áno, v 8. sérii American Horror Story uvidíme Kathy Bates, Sarah Paulson a Evana Petersa. Dve mená z toho vás však asi neprekvapili – Sarah Paulson a Evan Peters sú totižto jediní herci, ktorí sa objavili v úplne každej sérii seriálu. Bolo by teda naozaj nesprávne, pokiaľ by sa tentokrát neukázali.

Sarah Paulson a Kathy Bates
Sarah Paulson a Kathy Bates, Zdroj: tracking-board.com

Väčším prekvapením je meno Kathy Bates. Ryan Murphy teda naozaj v rozhovore s portálom Entertainment Weekly potvrdil, že sa herečka po kratšej pauze vráti. Prvýkrát sa objavila v tretej sérii (Coven), a pokračovala aj vo Freak Show a Roanoke. Bohužial, v „Cult“ sa objaviť nemohla kvôli práci na Netflix seriáli Disjointed. Otázkou však stále ostáva, aké postavy si herci zahrajú tentokrát. Žiadne poriadne informácie alebo vodítka sme sa o nadchádzajúcej sérii zatiaľ nedozvedeli. Povráva sa ale, že by sa 8. séria mohla volať American Horror Story: Radioactive.

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -