REKLAMA

Populárny dramatický seriál, natočený podľa komiksovej série z dielne Roberta Kirkmana, je jedným z najpozeranejších seriálov všetkých dôb. Vďaka spolupráci so stanicou AMC sa Kirkman môže tešiť obrovskému úspechu jeho tvorby. Je totižto hodnotený ako najsledovanejšia dráma pre dospelých vo veku od 18 do 49 rokov. Aj napriek tomu, že seriál beží už vyše 7 rokov, tak si na Rotten Tomatoes stále drží skvelé skóre, a to 80%!

The Walking Dead k nám prišlo v roku 2010 a od vtedy popularita seriálu len a len stúpala. Kto by si predsa nechcel pozrieť príbeh, ktorý sa odohráva mesiace, roky po vypuknutí zombie-apokalypsy? Príbehy ľudí, ktorí prišli o všetko. No najmä príbeh o skupine ľudí, ktorí sa snažia prežiť v tejto ťažkej dobe. Skupina cestuje, hľadá bezpečie a pocit domova pod vedením bývalého strážnika Ricka Grimesa.

REKLAMA

8. séria The Walking Dead
Zdroj: denofgeek.com

8. séria The Walking Dead

Dostali sme upútavku a klip na mid-season finale (finále prvej polovice série), ktoré by sme mali vidieť už budúcu nedeľu, resp. pre nás pondelok. Tento diel je pomenovaný “How It’s Gotta Be” a dostali sme k aj nemu popis:

“Každý príbeh a súboj z prvej polovice sezóny sa spojí v jeden, v tomto akciou-nabitom, emociálnom mid-season finale.”

Zatiaľ sme v 8. sérii mohli vidieť hercov ako Andrew Lincoln (Rick Grimes), Norman Reedus (Daryl Dixon), Lauren Cohan (Maggie Greene), Chandler Riggs (Carl Grimes), Danai Gurira (Michonne), Melissa McBride (Carol Peletier), Lennie James (Morgan James), Alanna Masterson (Tara Chambler), Josh McDermitt (Dr. Eugene Porter), Christian Serratos (Rosita Espinosa), Seth Gilliam (Father Gabriel Stokes), Ross Marquand (Aaron), Austin Amelio (Dwight), Tom Payne (Jesus), Xander Berkeley (Gregory), Khary Payton (Ezekiel), a Jeffrey Dean Morgan (Negan).

Pred viac ako mesiacom sme prvý krát počuli o crossoveri medzi The Walking Dead a jeho mladším “predchodcom” Fear The Walking Dead. No konečne sme zistili viac informácii. Podľa všetkého by sa mala postava Morgana Jonesa (Lennie James) objaviť v spin-offe Fear The Walking Dead niekedy v nasledujúcom roku. Po prvý krát tieto novinky Kirkman spomenul v októbri tohto roku na newyorskom ComicCone. Aj napriek tomu bol autor ohľadom ďalších detailov veľmi tajnostkársky.

Crossover
Zdroj: comingsoon.net