Dočkáme sa hlavnej hrdinky? – 8. séria TVD

Nenechajte si ujsť

Nikola Mikšová
Nikola Mikšová
Milá, mladá, pekná, usmievavá :)

 

Po veľmi úspešnej siedmej sérii seriálu TVD sa televízia CW predsa len rozhodla vypustiť ešte jednu a to finálovú sériu The Vampire Diaries.

Prvý diel bude odvisielaný v piatok večer 21. októbra 2016, samozrejme na kanáli CW. Táto séria je tiež výnimočná aj počtom epizód, pretože tentoraz ich bude menej, presnejšie len 16. Trailer k tejto sérii sme mohli zazrieť na internete, už koncom júla 2016. V traileri toho veľa neuvidíme, no aj tak nám máličko napovie.

12. septembra sme na sociálnej sieti twitter mohli zazrieť príspevok od oficiálnej stránky s novším videom, ktorý nám ukáže oveľa viac. Ako vždy nesklamali výberom piesne, ktorá sa k videu naozaj hodí.

Ako je to s Elenou?

Na konci poslednej série sme mohli počuť hlas, ktorý sme nepočuli dlho, odkedy nás herečka Nina Dobrev v šiestej sérii opustila. Znamená to teda, že sa Elena do finále vráti? To ešte nikto nevie. Vo videu vyššie sme ju nevideli, no fanúšikovia veria, že hlavnú hrdinku ešte uvidíme.

Zatiaľ vieme, že Julie Plec sa pri rozhovore s Pop Sugar vyjadrila veľmi nejasne:

„Nič nie je vyryté do kameňa a preto môžem len povedať, že Nina mi dala sľub, keď odchádzala, že sa vráti a bude súčasťou posledného zbohom.“ 

Takže ak Nina dodržiava sľuby, tak ju uvidíme. :)

TVD

 

O návrate Eleny sa dá špekulovať ešte viac, pretože boli zverejnené názvy prvých troch epizód. Tieto názvy oživili a pripomenuli prvú sériu:

1. „Hello Brother“ – známa fráza od Damona. Prvý krát bola samozrejme v prvej sérii.

Hello, brother

 

2. „Today will be different“ – Tento zápis bol zapísaný Elenou do jej denníka na začiatku prvej časti prvej série. A teda tu je nejaký ten signál, že bledú tmavovlásku znova uvidíme.

today will be different

 

3. „You decided that I was worth saving“ – z finále prvej série. Sme svedkami bratskej lásky ako Stefan zachráňuje Damona.

Tak čo, tešíte sa na ďalšie usekávanie hláv, čiernu mágiu, pitie bourbonu?

„Pripravte sa spoznať jej zlú ja“

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -