9. hrací týždeň UniCup: Play-off univerzitných zápasov v CS:GO a League of Legends pokračuje

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Adam Martiš
Mám 24 rokov, vyštudoval som mediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport – celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

UniCup Prestige League

League of Legends

9. hrací týždeň UniCup Prestige League LoL
9. hrací týždeň UniCup Prestige League LoL; Zdroj: lancraft.cz

V League of Legends sme sa v tomto týždni pozreli do spodnej časti pavúka. Tam sa v prvom zápase proti sebe predstavili tímy UCM TEDI Bears a EUBA Esport. V ňom bol úspešnejší tím EUBA, ktorý si zabezpečil postup do ďalšej časti.

Druhý zápas medzi Commenius Esport a UNIZA esportsnsa tiež vyvíjal jednoznačne už od jeho začiatku. Hráči z Univerzity Komenského svojho súpera zdolali jednoznačne 2:0.

Counter-Strike: Global Offensive

9. hrací týždeň UniCup Prestige League CS:GO
9. hrací týždeň UniCup Prestige League CS:GO; Zdroj: lancraft.cz

V Counter-Striku sa v tomto týždni naopak hrali zápasy v hornej časti pavúka. V prvom zápase proti sebe nastúpili tímy Commenius Esport a Esport UPJŠ. Commenius Esport, podobne ako v League of Legends, tak aj v CS:GO dominovali a porazili svojho súpera.

V druhom zápase medzi UCM TEDI Bears a Esport TUKE sme videli až 3 mapy. Tretiu mapu a zároveň aj celú sériu nakoniec zvládli lepšie študenti z UCM, ktorých uvidíme po boku Commenius Esport vo finále hornej časti pavúka.

UniCup Classic League

League of Legends

9. hrací týždeň UniCup Classic League LoL; Zdroj: lancraft.cz

V semifinále proti sebe nastúpili ESTUBA Fractal a ESTUBA Bullyverse. Lepšie sa však darilo sekcii Fractal, ktorá poslala svojich kolegov už po dvoch mapách len do boja o tretie miesto.

Finálovým súperom ESTUBA Fractal bude tím UNIZA Herlods. Hráči zo Žilinskej univerzity v Žiline si poradili s UCM TEDI Bears Kappa, ktorý sa tak prepadá do boja o tretie miesto.

Counter-Strike: Global Offensive

9. hrací týždeň UniCup Classic League CS:GO; Zdroj: lancraft.cz

Derby tímov Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave, UCM TEDI Bears Echo a UCM TEDI Bears Bravo, napokon putovalo po troch mapách sekcii Bravo.

Tá vo finálovom zápase vyzve ESTUBA Wolfs, ktorý si naopak v bratislavskom derby poradil s ESTUBA Team ONE. Na oba porazené tímy tak ostáva súboj o tretie miesto.

Ďalšie dianie v oboch ligách UniCupu si budete môcť užiť opäť až v novom roku, kedy po vianočnej prestávke započnú ďalšie kolá univerzitných zápasov.

Zdroj: lancraft.cz

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -