Filmy

Mrazivý horor A Cure for Wellness hovorí, že si miesto novoročných predsavzatí máme zobrať liek

A Cure for Wellness nasadil tajomný novoročný marketing

Och, modlím sa, aby tento horor dopadol tak dobre, ako zatiaľ vyzerá jeho marketing. Naozaj temný, a mrazivý marketing, ktorý už teraz predal tento film, a chcem ho vidieť. O tomto výborne vyzerajúcom horore sme sa viac rozpísali v tomto článku. Čo si však pre nás horor A Cure for Wellness pripravil teraz? Nový trailer, nové promo videá, všetky zaoberajúce sa jednou udalosťou. Nový rok, a novoročné predsavzatia. Všetky tieto nové videá od 20th Century Fox nám hovoria, aby sme sa vzdali našich každoročných novoročných predsavzatí. Miesto toho, aby sme zas “stratili váhu”, si máme radšej zobrať liek (cure, pre menej vzdelaných).

Zatiaľ čo my vôbec nevieme, čo tento liek dokáže, tieto videá sú naozaj tajomné, a strašidelné. Sľubujú, že rok 2017 bude iný, pretože si konečne budeme môcť dať liek. Neviem ako vy, ale ja sa na tento nový počin od režiséra Gore Verbinski naozaj teším a dúfam, že to nebude sklamanie. Zatiaľ nám nezostáva nič iné, ako čakať do 16. februára 2017. Tak čo, vzdáte sa svojich predsavzatí, ktoré aj tak nesplníte, a dáte si liek?

Novoročný trailer

Krátke promo videá
Foto: web-dl.org

About author

Volám sa Adam, mám 20 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.
  Related posts
  Filmy

  Pozrite si exkluzívny pohľad na uniknuté zábery z filmu Avatar 2 (SPOILERY)

  Filmy

  Film Matrix 4 dostal povolenie natáčať na Slovensku. Online je aj nový teaser

  Filmy

  Scarlett Johansson získala hlavnú úlohu vo filme Notorious B.I.G. vs Tupac. Koho tam stvárni?

  Filmy

  6 zloduchov, ktorým by mohol čeliť Tom Holland ako Spider-Man v nasledujúcom filme

  1 Comment

  Pridaj komentár