Mrazivý horor A Cure for Wellness hovorí, že si miesto novoročných predsavzatí máme zobrať liek

Nenechajte si ujsť

Adam Martiš
Volám sa Adam, mám 21 rokov, na vysokej škole študujem masmediálnu komunikáciu a som milovníkom filmov, seriálov, hier a popkultúrneho obsahu. Zaujímam sa aj o technológie, hudbu, módu či šport - celkový rozhľad je u mňa na prvom mieste.

A Cure for Wellness nasadil tajomný novoročný marketing

Och, modlím sa, aby tento horor dopadol tak dobre, ako zatiaľ vyzerá jeho marketing. Naozaj temný, a mrazivý marketing, ktorý už teraz predal tento film, a chcem ho vidieť. O tomto výborne vyzerajúcom horore sme sa viac rozpísali v tomto článku. Čo si však pre nás horor A Cure for Wellness pripravil teraz? Nový trailer, nové promo videá, všetky zaoberajúce sa jednou udalosťou. Nový rok, a novoročné predsavzatia. Všetky tieto nové videá od 20th Century Fox nám hovoria, aby sme sa vzdali našich každoročných novoročných predsavzatí. Miesto toho, aby sme zas “stratili váhu”, si máme radšej zobrať liek (cure, pre menej vzdelaných).

Zatiaľ čo my vôbec nevieme, čo tento liek dokáže, tieto videá sú naozaj tajomné, a strašidelné. Sľubujú, že rok 2017 bude iný, pretože si konečne budeme môcť dať liek. Neviem ako vy, ale ja sa na tento nový počin od režiséra Gore Verbinski naozaj teším a dúfam, že to nebude sklamanie. Zatiaľ nám nezostáva nič iné, ako čakať do 16. februára 2017. Tak čo, vzdáte sa svojich predsavzatí, ktoré aj tak nesplníte, a dáte si liek?

Novoročný trailer

Krátke promo videá
Foto: web-dl.org

Mohlo by sa ti páčiť

1 COMMENT

Pridaj komentár

Najnovší obsah