Konečne k nám dorazil prvý trailer! | Resident Evil: The Final Chapter

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

ila Jovovich, ktorú môžeme z filmu poznať ako Alice, už viac ako desať rokov bojuje proti zombie apokalypse a po novom čelí aj korporácii Umbrella. Už dávno sa zdalo, že je séria u konca, ale nebude tomu tak. V januári nás totižto čaká posledná kapitola a vďaka traileru, ktorý sa pred pár dňami objavil, už vieme, čo môžeme očakávať a čo nás určite neminie.

Ako nám bolo sľúbené, trailer priniesol veľa zaujímavého a vyzerá to tak, že sa môžeme tešiť na akciu ako v predošlých častiach. Pred týždňom Mila na svojom twitter účte zverejnila teaser trailer, v ktorom ako Alice hovorí: ,,Zabijem každého, až do posledného z nich.“ a podľa toho, čo nám ukázal trailer, si svoj sľub naozaj zobrala k srdcu.

Resident Evil: The Final Chapter sleduje hlavnú postavu Alice Abernathy, ako vedie svoj boj proti nepriateľskému systému Umbrella,  ktorý vedie červená kráľovná, Megan Charpentier. Samozrejme na to nie je sama a po boku si môžeme všimnúť jej partnerov Jill Valentine (Sienna Guillory), Leon Scott Kennedy (Johann Urb), Ada Wong (Li Bingbing) and jej dcéra Becky (Aryanna Enginner). Taktiež sa snaží udržať jej tenké spojenectvo s bývalím vodcom Umbrelly, Albert Wesker (Shawn Roberts). Pozdĺž svojej cesty sa taktiež opäť stretne s Chris Redfield (Wentworth Miller), Claire Redfield (Ali Larter) a Kmart (Spencer Locke). Ich súboj všetkých privedie späť na miesto, kde to všetko začalo, v temnom sídle postavenom zakladateľom Umbrelly, Lord Ozvell E. Spencer. Temné sídlo je miesto, ktoré už dlhé roky vedie výskum a vývoj, kde sa červená kráľovná snaží o úplné zničenie celej ľudskej rasy.

Resident Evil začalo ako kriticky chválená a milovaná videohra a na veľkej obrazovke sa objavil po prvý krát v roku 2002. Film sa podstatne vo veľkej miere odchýlil od videohry, ale hlavné prvky ako Umbrella a poriadna dávka zombies boli naštastie zachované. Resident Evil sa ešte môže pýšiť jedným dôležitým faktom.  Táto filmová adaptácia videohry je najúspešnejšia všetkých čias. Síce na samotnom začiatku bol projekt kritizovaný, ale všetko stíchlo, keď si do pokladnice pripísal neuveriteľných 915 miliónov po celom svete. Celá séria sa stala veľmi obľúbenou, ale jej koniec sa pomaly blíži a pre všetkých fanúšikov nastal čas sa rozlúčiť.

Film sa v kinách postaví proti filmu od Warner Bros s názvom Bastardi, v ktorej si zahrá nestarnúci Owen Wilson. Taktiež sa ukáže aj ďalšia komédia od štúdia Universal, A Dog’s Purpose, v hlavnej úlohe Dennis Quaid and Britt Robertson. Ten istý mesiac sa v kinách objaví aj thriller The Lake s hercom Sullivan Stapleton. Film má určite veľkú konkurenciu a nám neostáva nič iné ako si počkať na rozuzlenie. Ak ste trailer ešte nevideli, nečakajte a pozrite si ho priamo pod článkom a nezabudnite si film 27.januára 2017 vychutnať priamo z kina.

 

NE1xpFRZ0bI447_1_1

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -