Aaron Taylor-Johnson si opäť zahrá v superhrdinskom žánri. Tentokrát ako Kraven the Hunter v sólovom filme

Nenechajte si ujsť

Ondrej Kačkoš
Ondrej Kačkoš
Volám sa Ondrej, mám 23 rokov a na vysokej škole študujem marketingovú komunikáciu. Filmy, seriály a knihy ma sprevádzajú mojim životom odmalička. Keď netrávim čas v škole, s kamarátmi alebo s rodinou, určite ma nájdete pri pozeraní filmov.

Aaron Taylor-Johnson ako Kraven the Hunter

Dlho sa čakalo na to, kto si zahrá tohto ikonického záporáka. Kraven the Hunter je dobre známa komiksová postava, pričom fanúšikovia si vedeli predstaviť hercov, ktorí by ho mohli stvárniť na filmovom plátne. Málokto ale čakal, že si ho zahrá práve tento herec. Štúdio Sony sa totižto rozhodlo, že herec Aaron Taylor-Johnson bude ten, kto stvárni postavu Kraven the Hunter.

Herec ale skúsenosti s hraním v superhrdinských filmoch už má. Jeho prvou komiksovou postavou bol Kick-Ass, ktorého si zahral v rovnomennom filme a aj v jeho pokračovaní. Druhou postavou bol Quicksilver vo filme Avengers: Vek Ultrona, v ktorom táto postava zomrela. Na povrch teda vychádza otázka, či sa filmové Sony univerzum (SPUMC) bude môcť spojiť s MCU.

kick-ass quicksilver aaron taylor-johnson
Zdroj: ve.emedemujer.com

Keďže samotný Spider-Man (pre ktorého je Kraven jedným z najväčších záporákov) je momentálne akýmsi dieťaťom štúdií Sony aj Marvel, čakalo sa, že ďalšie postavy ako Venom sa raz ukážu v MCU. Na tieto pôvodne Marvel postavy má práva Sony. Problémom je ale to, že v MCU už Aaron Taylor-Johnson hral spomínaného Quicksilvera, a teda jeho tvár sme si už priradili k jednej postave.

V MCU sa však už stalo, že niektorí herci stvárnili dve rôzne postavy. Herečka Gemma Chan hrala Minn-Ervu vo filme Captain Marvel a stvárni Sersi vo filme Eternals. Pretože ako Minn-Erva bola celá modrá, nespoznali by ste ju. Kraven a Quicksilver budú určite tiež vyzerať úplne inak a tak je tu stále šanca, že uvidíme Sony Marvel záporákov a antihrdinov v MCU.

kravin the hunter spider-man
Zdroj: comicbook.com

Čo vieme o Taylor-Johnsonovom obsadení do role a o sólovom filme Kraven the Hunter?

Herca môžeme okrem spomínaných superhrdinských filmov poznať aj napríklad z akčného filmu Tenet od Christophera Nolana, ktorý mal premiéru minulý rok. Štúdio Sony podľa zdrojov zvnútra však vraj zaujal herecký a bojový výkon herca v inom, ešte iba pripravovanom filme Bullet Train, ktorý sa natáčal na prelome rokov 2020/2021. Spolu s ním si tam zahrá napríklad aj Brad Pitt.

Štúdio preto herca oslovilo a nakoniec sa im ho podarilo presvedčiť, aby si zahral tohto ikonického zloducha. Herec vraj podpísal kontrakt na viacero filmov, a tak si Kravena určite zahrá dlhšie ako Quicksilvera. Kraven, celým menom Sergei Kravinoff, bude určite iná postava než Pietro Maximoff, keďže ide o prvotriedneho lovca, ktorý má vylepšené zmysly a spomalené starnutie.

Aaron Taylor-Johnson
Zdroj: gamesradar.com

Čo sa týka réžie filmu, tú ma na starosti J.C. Chandor. Za scenárom budú stáť Art MarcumMatt Holloway a Richard Wenk. Spomedzi Sony filmov zameraných na Marvel záporákov vyjde ako tretí, predbehnú ho Venom 2: Carnage prichádza (2021) a Morbius (2022). Kraven the Hunter má momentálne premiéru totižto naplánovanú na 13. januára 2023.

Súhlasíte s týmto hereckým obsadením alebo ste si v roli Kravena predstavovali niekoho iného? Dajte nám to vedieť do komentárov!

Zdroj: collider.com, deadline.com, hollywoodreporter.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -