Stanica ABC si dala požiadavku na “straight-to-series” komédiu, čo v skratke znamená, že séria nebude mať žiaden pilotný diel. Výkonnými producentmi budú Alec BaldwinJulie Bean a Kenya Barris. O scénar sa taktiež postarajú Kenya Barris a Julie Bean, ktorí budú zároveň aj showrunnermi série. Seriál bude produkovať samotná stanica ABC.

Novinka od úspešnej stanice ABC

Seriál by mal byť o umierajúcej televíznej hviezde, ktorá sa nasťahuje k jeho dcére, kde žije s priateľkou a ich dieťaťom. Alec Baldwin by sa mal údajne objaviť v seriáli. No názov projektu a ďalšie informácie sú zatiaľ neznáme.


Alec Baldwin je známy pre jeho postavu Jacka Donaghyho zo seriálu 30 Rock, ktorý beží na stanici NBC. Za jeho rolu sa mu podarilo vyhrať 2 ocenenia Emmy a 3 Zlaté glóbusy. Vyhral Emmy aj za hranie Donalda Trumpa v Saturday Night Live. Aktuálne hosťuje program The Match Game. Mohli sme ho vidieť vo filmoch ako The Departed, It’s Complicated, no zároveň sme ho počuli aj v hlavnej úlohe animáku The Boss Baby.

Alec Baldwin ako Trump
Zdroj: time.com

Kenya Barris je tvorcom a výkonný producentom komédie od stanice ABC s názvom black-ish. Tá bola práve včera nominovaná na 2 zlaté glóbusy, a to za “Best Television Series – Comedy” – čiže Najlepší komediálny seriál a “Best Performance by an Actor in a Television Series – Musical or Comedy” –  Najlepší mužský herecký výkon v seriáli – Muzikál/Komédia, ktorý si vyslúžil Anthony Anderson. Barris je taktiež výkonným producentom spinoff série grown-ish a seriálu The Game. Zároveň je autorom knihy “This Is Basic Sh*t: Uncensored Thoughts from a Black Dude about Stuff We Know and Are Shocked”.

Black-ish
Zdroj: hulu.com

Julie Bean bola scénaristkou a výkonnou producentkou ABC komédie zvanej American Housewife a seriálu od stanice CBS s názvom Mike & Milly. Produkovala aj NewsRadio, Gary Unmarried a film Criminal Mastermind. Popri všetkom taktiež napísala 2 epizódy seriálu Sons & Daughters a 4 epizódy The Game.

nová komédia od ABC
Zdroj: disneyabcpress.com

Zatiaľ nevieme na čo sa máme pripraviť. No dúfame, že nás stanica ABC a jej talentovaní tvorcovia nesklamú a opäť nám prinesú zábavnú a kvalitnú sériu, ako je to u nich zvykom.Pridaj komentár