REKLAMA

Stanica ABC si dala požiadavku na “straight-to-series” komédiu, čo v skratke znamená, že séria nebude mať žiaden pilotný diel. Výkonnými producentmi budú Alec BaldwinJulie Bean a Kenya Barris. O scénar sa taktiež postarajú Kenya Barris a Julie Bean, ktorí budú zároveň aj showrunnermi série. Seriál bude produkovať samotná stanica ABC.

Novinka od úspešnej stanice ABC

Seriál by mal byť o umierajúcej televíznej hviezde, ktorá sa nasťahuje k jeho dcére, kde žije s priateľkou a ich dieťaťom. Alec Baldwin by sa mal údajne objaviť v seriáli. No názov projektu a ďalšie informácie sú zatiaľ neznáme.

REKLAMA

Alec Baldwin je známy pre jeho postavu Jacka Donaghyho zo seriálu 30 Rock, ktorý beží na stanici NBC. Za jeho rolu sa mu podarilo vyhrať 2 ocenenia Emmy a 3 Zlaté glóbusy. Vyhral Emmy aj za hranie Donalda Trumpa v Saturday Night Live. Aktuálne hosťuje program The Match Game. Mohli sme ho vidieť vo filmoch ako The Departed, It’s Complicated, no zároveň sme ho počuli aj v hlavnej úlohe animáku The Boss Baby.

Alec Baldwin ako Trump
Zdroj: time.com

Kenya Barris je tvorcom a výkonný producentom komédie od stanice ABC s názvom black-ish. Tá bola práve včera nominovaná na 2 zlaté glóbusy, a to za “Best Television Series – Comedy” – čiže Najlepší komediálny seriál a “Best Performance by an Actor in a Television Series – Musical or Comedy” –  Najlepší mužský herecký výkon v seriáli – Muzikál/Komédia, ktorý si vyslúžil Anthony Anderson. Barris je taktiež výkonným producentom spinoff série grown-ish a seriálu The Game. Zároveň je autorom knihy “This Is Basic Sh*t: Uncensored Thoughts from a Black Dude about Stuff We Know and Are Shocked”.

Black-ish
Zdroj: hulu.com

Julie Bean bola scénaristkou a výkonnou producentkou ABC komédie zvanej American Housewife a seriálu od stanice CBS s názvom Mike & Milly. Produkovala aj NewsRadio, Gary Unmarried a film Criminal Mastermind. Popri všetkom taktiež napísala 2 epizódy seriálu Sons & Daughters a 4 epizódy The Game.

nová komédia od ABC
Zdroj: disneyabcpress.com

Zatiaľ nevieme na čo sa máme pripraviť. No dúfame, že nás stanica ABC a jej talentovaní tvorcovia nesklamú a opäť nám prinesú zábavnú a kvalitnú sériu, ako je to u nich zvykom.