Adam Sandler je opäť na vzostupe slávy a Netflix ho miluje. Videli ste jeho nový film Uncut Gems?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Adam Sandler predlžuje zmluvu so spoločnosťou Netflix o ďalšie štyri filmy. Takáto informácia nás určite teší, nakoľko bola hercova kariéra na zostupe. Kritické obdobie jeho hereckých výkonov skončilo až pred pár rokmi, kedy sa jeho produkčnej spoločnosti Happy Madison podarilo podpísať zmluvu s Netflixom.

Toto výnimočné partnerstvo sa začalo komediálnym western filmom The Ridiculous 6 (2015), pre ktorý Adam Sandler napísal aj scenár. Na Netflixe sa filmu podarilo uspieť a prelomil divácke rekordy tejto streamovacej služby. Herec sa tak stal opäť zaujímavým, čo nám do dnešného dňa prinieslo veľa chutných plodov ovocia.

Adam Sandler
Zdroj: yahoonews.com

Adam Sandler je pre Netflix nenahraditeľným

Minuloročný film Murder Mystery sa stal za rok 2019 najobľúbenejším titulom na Netflixe a momentálne je v príprave aj pokračovanie. Inak povedané, Netflix potrebuje Sandlera ako soľ. Prečo? Za posledných 5 rokov strávili predplatitelia Netflixu 2 miliardy hodín nad filmami s Adamom Sandlerom.

Takéto číslo teší určite obe strany, ktoré sa teda rozhodli spolupracovať aj naďalej. V tlačovej správe Netflixu sme sa dozvedeli, že streamovací gigant podpísal s produkčnou spoločnosťou Happy Madison novú exkluzívnu dohodu na ďalšie štyri filmy.

„Či ho už poznáte pod prezývkou Sandman, the Water boy, Billy Madison, Happy Gilmore, Nick Spitz alebo jednoducho Adam, jedna vec je jasná. Naši užívatelia sa ho nevedia nabažiť. Milujú jeho príbehy a humor, ako sme mohli vidieť vo filme Murder Mystery. Z nášho nového partnerstva s Adamom, ako aj celým tímom Happy Madison, sme nadšení, a do sveta prinesieme ešte veľmi veľa smiechu.“

Adam Sandler Netflix
Zdroj: iconvsicon.com

Naposledy sa Adam Sandler objavil vo veľmi zaujímavom filme Uncut Gems, za ktorý si tvorcovia odniesli Cenu združenia newyorských filmových kritikov za najlepšiu réžiu (Benny Safdie a Josh Safdie). Ak ste film videli, určite dáte za pravdu, že Uncut Gems je pravdepodobne najlepším hereckým výkonom Adama Sandlera v serióznej úlohe. No k Oscarom ho to nakoniec nedostalo, čo niektorých fanúšikov nahnevalo.

Koniec koncov, to herca trápiť nemusí, nakoľko si práve teraz užíva opäť dobré roky života. Aj preto veríme, že sa dvojici Adam Sandler a Netflix podarí priniesť ešte veľa kvalitných kúskov, medzi ktoré by mohli patriť aj 4 pripravované filmy. O nich bohužiaľ zatiaľ žiadne informácie nemáme, ale o všetkom sa vás budeme snažiť informovať.

Je podľa vás Adam Sandler na dobrej ceste stať sa opäť hviezdou? Netflix v tom má jasno, a tak nám neostáva nič iné, ako čakať. Vaše názory na túto tému nám nezabudnite napísať do komentára. 

Zdroj: screenrant.com

Mohlo by sa ti páčiť

Pridaj komentár

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -