Adam Sandler chce zjednotiť svoje ikonické postavy v MCU štýle. Uvidíme „Sandlerverse“ v úplne novom filme?

Nenechajte si ujsť

Branislav Petrus
Branislav Petrus
Keby mi povieš aby som dobil svet a na výber mi dáš nôž a slovo, vyberiem si slovo. Pretože ak sa ho naučíš správne používať, pochopíš, že práve slovo je tá najsilnejšia zbraň.

Herec Adam Sandler sa pokúsi o niečo nezvyčajné a v najbližších rokoch spojí všetky jeho ikonické postavy do jedného filmu s označením „Sandlerverse„.

Každé jedno filmové štúdio v Hollywoode sa zúfalo snaží napodobniť úspech MCU vlastným poňatím konceptu zdieľaného filmového vesmíru. Sandler tomu nebude výnimkou a táto Netflixová hviezda súčasnosti si pre všetkých fanúšikov pripravila naozaj niečo špeciálne.

Adam Sandler Sandlerverse
Zdroj: movieweb.com

Prinesie nám Adam Sandler skutočne „Sandlerverse“ film?

Najnovší film Adama Sandlera nájdeme na Netflixe už dnes a bez pochyby môžeme komédiu Hubie Halloween zaradiť medzi dobre natočené humorné snímky.

Ak ste si už tento výtvor stihli pozrieť, novinka sa nepriamo spája so Sandlerovými filmami z 90. rokov a pre fanúšikov to znamená jednu pozitívnu správu – pravdepodobný príchod „komediálnych Avengerov“ s obľúbenými hercovými charaktermi. Takejto exkluzívnej myšlienke ostáva otvorený aj samotný Sandler, ktorý v jednom z rozhovorov neskrýval záujem a stihol si aj zavtipkovať:

„To by sa mi veľmi páčilo, len sa na to musím psychicky pripraviť. Takže k tomu pravdepodobne dôjde až o ďalších 35 rokov. Ale ak sa na to pozrieme reálne, určite sa k tomu dostaneme.“

trailer hubie halloween
Zdroj: geektyrant.com

Hubie Halloween otvoril dvere k novým dobrodružstvám

V rôznych častiach filmu narazí Hubie na známe tváre z predchádzajúcich komédií Adama Sandlera. Najväčším cameom, ktoré bolo dlhú dobu držané v tajnosti, je prítomnosť Bena Stillera v úlohe Hala L., hrozivého sanitára z filmu Happy Gilmore.

Momentálne mal Sandler zmluvu s Netflixom na výrobu 6 filmov, pričom Hubie Halloween bol posledným na zozname. No už teraz je verejne známe, že Netflix a Sandler spoja sily pri výrobe ďalších 4 filmov.

Bude určite zaujímavé sledovať ako sa celá situácia vyvinie a o všetkých podstatných informáciách z potencionálneho Sandlerversu vás budeme včas informovať.

Čo hovoríte na Sandlerverse, v ktorom nám herec Adam Sandler prinesie všetky jeho ikonické postavy z minulosti? O vaše názory sa s nami môžete podeliť dole v komentároch.

Zdroj: yahoo.com

Mohlo by sa ti páčiť

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- REKLAMA -

Najnovší obsah

- REKLAMA -